Geriausi oras-vanduo šilumos siurbliai, kad šią žiemą jums būtų šilta

Net jei ėmėtės visų atsargumo priemonių, kad jūsų namai būtų šilti, šaltis vis tiek gali turėti šalto poveikio jūsų šildymo išlaidoms. Šilumos siurblys "oras-vanduo" yra puikus būdas sumažinti šias išlaidas ir išlikti patogiai visus metus. Jie ne tik gali šildyti vandenį ir namus, bet ir vėsinti juos vasaros mėnesiais. Jei ieškote informacijos apie vienus geriausių šiandien prieinamų šilumos siurblių oras-vanduo, mes jums padėsime. Čia rasite viską, ką reikia žinoti apie šiuos fantastiškus prietaisus ir kaip jie gali sutaupyti jūsų pinigų šią žiemą ir vėliau. Saulesbroliai.lt siūlo kokybiškus šildymo įrenginius.

Šiltas būstasKas yra oras-vanduo šilumos siurblys?

Šilumos siurblys oras-vanduo – tai šildymo ir vėsinimo sistema, kuri keičia šilumą tarp vidaus ir lauko aplinkos. Siurblys naudoja šaldymo agentą, kad iš lauko aplinkos paimtų šilumą vandens garų pavidalu ir karšto oro pavidalu tiekia ją į patalpas. Patalpų aplinka paprastai yra vėsesnė nei lauko aplinka, todėl šilumos siurblys naudoja elektrinės varžos elementus, kad pagamintų šilumą, reikalingą patalpų orui pašildyti. Jei ore yra pakankamai drėgmės (pvz., žiemos mėnesiais), šilumos siurblys gali tiekti pakankamai šilumos, kad elektrinės varžos elementų nereikėtų naudoti. O kai patalpų aplinka yra šiltesnė už lauko aplinką (pvz., vasaros mėnesiais), šilumos siurblys pakeičia procesą, paimdamas šilumą iš patalpų oro ir perduodamas ją į lauko aplinką vandens pavidalu. Plačiau šilumos siurbliai oras-vanduo iš Saulės broliai – išsirinksite sau tinkamiausią.

Kaip veikia šilumos siurbliai oras-vanduo?

Kaip ką tik aptarėme, šilumos siurblys oras-vanduo naudoja šaldymo agentą šilumai iš lauko aplinkos išgauti vandens garų pavidalu ir tiekti ją į patalpas karšto oro pavidalu. Šilumos siurblio oras-vanduo lauko dalis yra garintuvas. Šioje dalyje šaldymo agentas (pvz., R-410A arba CO) yra skystos būsenos. Šiam skysčiui suslėgti naudojamas kompresorius, todėl jis išgaruoja. Šio proceso metu šis šaldymo agentas sugeria šilumą iš lauko oro. Vykstant šiam procesui oro temperatūra prie garintuvo yra žemesnė už rasos tašką, todėl absorbuojami vandens garai kondensuojasi į vandenį. Šis vanduo patenka į filtrą, iš kurio yra išleidžiamas. Tada skystas šaldymo agentas siurbiamas į patalpų šilumokaitį, kur atiduoda šilumą patalpų orui. Šį patalpų orą per šilumokaitį traukia patalpų ventiliatorius.

Šildymo oras-vanduo sąnaudos

Jau apžvelgėme, kaip veikia šilumos siurbliai oras-vanduo ir kaip oro kondicionieriai bei vandens šildytuvai. Tačiau dar neaptarėme jų šildymo galimybių. Į tai svarbu atsižvelgti lyginant šilumos siurblius oras-vanduo su standartinėmis šildymo ir vėsinimo sistemomis.

Palikite atsiliepimą