Ar galima gėles užsakyti internetu

Gėlės internetuGėlių pristatymas į namus ar kitą pasirinktą vietą – maloni ir ko gero nė vieno abejingo nepaliekanti staigmena, kuri neretai tampa kone pačia geriausia dovana gimimo dienos ar kita proga. Be to, džiaugsmą ši staigmena kelia ne tik ją gavusiam, tačiau ir siuntusiam, nes tai gerokai palengvina pastarojo rūpesčius. Juk kartais nutinka taip, kad įteikti gėlių ar dovanų asmeniškai, nėra galimybių, tačiau tenkintis vien telefono skambučiu ar trumpučiu elektroniniu laišku – dar prasčiau, žinute socialiniame tinkle – tikrai nesinori, ypač, jei žmogus artimas. Tuomet ieškoma būdų, kaip gi jį ar ją nustebinti. Žinoma, galima siųsti ir dovaną, tačiau jei siuntinys keliauja iš užsienio, sunku numatyti tikslią jo pristatymo datą, o juo labiau, susitarti su į namus pristatančiu kurjeriu, kad krovinėlis gavėją pasiektų reikiamu laiku. Taigi, tokiu atveju viena iš geriausių išeičių – rinktis gėlių pristatymą. Manote, kad ir tai gana komplikuota, nes reikia susisiekti su paslaugą teikiančiais asmenimis, o jei tai daroma iš kitos šalies – tai ir vargo ne ką mažiau, o ką jau kalbėti apie skambučio tarifą? Klystate, nes nuo šiol gėles visiškai nesudėtingai galima užsisakyti ir internetu. Gėlių užsakymas internetu – sparčiai populiarėjanti ir jau ne vieno pamėgta paslauga, kuri suteikia galimybę užsakymą atlikti be jokių papildomų mokesčių kad ir kur būtumėte.

Gėlių užsakymo internetu privalumai

Kuomet visų paslaugų teikimas sparčiai keliasi į internetinę erdvę, neatsilikti turi ir gėlių užsakymas. Gėlių užsakymas internetu suteikia daugiau galimybių, be to, tai kur kas patogesnis būdas nei skambinti ir ilgai aiškinti, ko ir kur Jums reikia, ar dar blogiau – stovėti gėlių salone ir laukti eilėje, kol būsite aptarnautas, kol Jūsų užsakymas bus paruoštas. Nuo šiol viskas gerokai paprasčiau – tiesiog užpildote užsakymo formą, esančią internetinėje svetainėje, ir Jūsų pasirinktos gėlės jau keliauja nurodytu adresu (į namus, darbą ar bet kurią kitą vietą). Gėlės turi būti pristatytos kitą dieną? Ne problema, lankstus mūsų grafikas suteikia galimybę prisitaikyti ir paslaugą pasiūlyti būtent tada, kai Jums jos iš tikrųjų reikia. Be to, ir gėles užsisakyti internetu reikia kur kas mažiau pastangų. Tai padaryti galite net tuomet, kai žmogus, kuriam gėlės turi būti skirtos yra šalia, priešingai, nei užsisakant telefonu.
Lankstumas ir operatyvumas – tai toli gražu ne vieninteliai šios paslaugos privalumai. Gėlių užsakymas internetu garantuoja patogų užsakymą iš bet kurios pasaulio vietos. Net jei esate ne Lietuvoje, Jums brangius žmones gali pradžiuginti Jūsų siųsta gėlių puokštė. O ir papildomai už tai mokėti, kaip skambinant telefonu, nereikės. Gėlių užsakymas internetu – modernus būdas pradžiuginti.

Palikite atsiliepimą