Automobilių nuomos paslaugos

Nuomos paslaugosAutomobilių nuomos paslaugos siūlomos daugelyje šalių. Lietuvoje taip pat yra ne viena tokia paslaugas teikianti įmonė, todėl, kai yra reikalinga auto nuoma Kaune ar kitame šalies mieste, tereikia surasti, kas nuomoja automobilius ir rinktis tai, kas jums labiausiai tinka. Tiesa, kaip rinktis iš tiek daug pasiūlymų, reikia žinoti, kad nesuklysti.

Ne visos automobilių nuomos bendrovės siūlo vienodas sąlygas ir taiko vienodus apribojimus. Tai reikia žinoti tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, kai automobilio nuoma reikalinga asmeniui, kuris yra iki 21 metų amžiaus. Kai kurios nuomos bendrovės teikia paslaugas tik tam tikro amžiaus klientams, pavyzdžiui nuo 18 metų, o kitos nuomos tik tiems, kurie sulaukę 21 metų. Tiesa, kartais galima pamatyti ir tokią sąlygą, kad nuomojamas automobilis jauno amžiaus vairuotojams, tačiau yra papildomas mokestis. Taigi, kiekvienas vairuotojas turėtų atidžiai perskaityti sąlygas ir sužinoti apie amžiaus bei mokesčių taikymą, nes jie gali būti skirtingi.

Ieškant geriausios kainos dažnai ieškoma, kas nuomoja pigiausią automobilį. Ne visada tokia metodika pasiteisina ir galima išsinuomoti tikrai pigų automobilį. Dažnai už pigiausio pasiūlymo slepiasi įvairūs mokesčiai, sąlygos ir apribojimai. Norint surasti tikrai geriausią pasiūlymą, reikia atidžiai skaityti sąlygas. Geriausia būtų surasti kelias patikimas nuomos bendroves ir jose pasirinkti jums tinkantį automobilį. Iš kelių skirtingų bendrovių pasiūlymų galėsite surasti tą, kuris labiausiai tiks. Gali būti, kad iš pradžių kaina atrodo vienokia, o įvedus jums reikiamą laikotarpį kaina pasikeičia už vieną dieną. Tuomet galima sužinoti tikslią kainą pagal kurią galima surasti tinkamą kainą. Pavyzdžiui, auto nuoma Kaune gali būti siūloma už gerą kainą, jei nuomojamasi ilgiau, kaip septynias dienas. Tuo tarpu kitoje nuomos bendrovėje automobilis nuomojamas geresne kaina tik, kai nuomojama ilgiau kaip mėnesį laiko. Nors tai atrodo iškart nepastebima nuomos pasiūlyme, tačiau dažnai galutinė kaina sužinoma tuomet, kai pasirenkamas laikotarpis tinkamas nuomai. Tuomet galima pamatyti, kiek iš tikrųjų kainuos nuoma per nurodytą laikotarpį.

Ne mažiau svarbus yra ir sąlygų skaitymas. Reikia rinktis ne tik geriausią kainą, bet ir sąlygas. Pavyzdžiui, reikia išsiaiškinti dėl draudimo, kuro, įvykių, gedimų ir t.t. Visa tai turės reikšmės ne tik galutinei kainai, kurią gali tekti sumokėti, bet ir patogumus. Daugeliu atveju labai patogu, kai viskuo pasirūpina automobilio nuomotojas, o jums tik reikia sumokėti pinigus ir važiuoti.

Palikite atsiliepimą