Kaip planuoti plaukimą baidarėmis Vilniuje?

Baidarės nuomaiVilnius siūlo daug pramogų, tarp kurių ir plaukimas baidarėmis. Labai svarbu tinkamai suplanuoti tokias pramogas ir pradėti reikia nuo maršruto pasirinkimo. Galima rinktis, pavyzdžiui, šioje interneto svetainėje www.vilniaus-baidares.lt/baidariu-marsrutai/plaukimas-baidaremis-vilneles-upe siūlomus maršrutus arba rinktis kitų nuomotojų pasiūlymus. Svarbiausia pasirinkti jums patinkantį maršrutą.

Šiuo metu baidarių nuoma yra populiarėjanti paslauga. Vis daugiau žmonių renkasi aktyvias pramogas ir jas derina su buvimu gamtoje. Tai yra labai džiuginanti tendencija. Juk šiuolaikinis gyvenimo tempas verčia mus daug laiko praleisti namuose ir darbovietėse, o pasibuvimai gamtoje vis trumpėja.

Planuojant plaukti su baidarėmis, reikia išsirinkti tinkamą maršrutą. Galima ieškoti patarimų, kuriuos dalina jau plaukę baidarėmis arba skaityti straipsnius apie tam tikrus Lietuvos regionus, kuriuose rekomenduojama plaukti. Taip pat galima pasirinkti patinkantį jums regioną, kuriame norite plaukti ir sužinoti, kuris maršrutas yra pats populiariausias. Pavyzdžiui, norint nevažiuoti toli nuo Vilniaus, galima rinktis čia esantį labai populiarių maršrutą – plaukti Neries upe. Tai populiariausias maršrutas šiose apylinkėse. Išpopuliarėjo jis dėka paprasto plaukimo galimybės, todėl juo gali plaukti net ir tie, kurie neturi tinkamo fizinio pasirengimo ar tie, kurie pirmą kartą laikys irklus savo rankose. Taip pat populiarus šis maršrutas ir dėl to, kad galima rinktis trumpą apie kelių valandų maršrutą, todėl tinka toks maršrutas ir tiems, kurie neturi daug laiko.

Žinoma, galima rinktis ne tik populiarius maršrutus, bet ir kitus maršrutus. Jų yra pakankamai daug, kad galima būtų pasirinkti labiausiai tinkamą. Svarbu paminėti, kad baidarių nuoma siūloma tiek vienos, tiek ir dviejų dienų, o pageidaujant galima rinktis ir dar ilgesnės trukmės plaukimus. Tereikia pagalvoti, kur norite plaukti ir, kiek laiko. Taip pat svarbu žinoti ir apie nakvynių pasirinkimą. Jeigu planuojate plaukti ir nakvoti pasirinktoje vietoje, tai turite sužinoti pas baidarių nuomotojus, ką jie siūlo. Kai kurie gali pasiūlyti nakvoti plaukimo maršruto atkarpose esančiose stovyklavietėse arba sodybose. Tereikia sužinoti, kas pakeliui yra ir, kur galima nakvoti. Beliks pasirinkti tik plaukimo maršrutą ir nakvynės vietą.

Jeigu niekaip negalite apsispręsti, kuriuo maršrutu plaukti, galima kreiptis į baidares nuomojančius žmones, kurie jums padės pasirinkti tinkamiausią maršrutą. Jie atsižvelgs į jūsų pageidavimus ir fizinį pasirengimą. Tokiu atveju bus parinktas geriausiai tinkamas maršrutas, kuris per daug nevargins, tačiau galėsite turėti gražius įspūdžius.

Palikite atsiliepimą