Dantų ir tarpdančių priežiūros ypatumai

Dantų ir tarpdančių priežiūra yra labai svarbu, tačiau ne visi apie tai žino. Tam reikalingos ne tik tinkamos priemonės apie kurias daugiau galite sužinoti apsilankę šioje https://waterpik.lt/ interneto svetainėje, bet ir mokėti tinkamai jomis naudotis. Ką svarbu žinoti kiekvienam apie dantų bei tarpdančių priežiūrą?

Tinkama dantų bei tarpdančių priežiūra užtikrina tai, kad dantys bus sveiki, dantenos taip pat bus sveikos, o jums reikės apsilankyti pas odontologus tik profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienos atlikimo procedūroms. Jeigu netinkamai rūpinsitės savo dantimis ir tarpdančiais, tai jums kils rūpesčių dėl dantenų uždegimo, dantenų recesijos, dantų ėduonies. To tikriausiai niekas nenori, todėl reikia sužinoti, kokios priemonės leis pasirūpinti savo dantimis tinkamai.

Sveikesnė burnaPirmiausiai reikia pakalbėti apie tinkamą tarpdančių priežiūrą. Tam galima naudoti įvairias priemones, kaip tarpdančių siūlas arba tarpdančių šepetėlis. Tai pigiausios ir labiausiai perkamos priemonės. Jos yra pakankamai efektyvios, tačiau yra rizika pažeisti dantenas, kai per stipriai įterpiamas siūlas ar šepetėlis. Nuolat pažeidžiamos dantenos lemia tai, kad jos pradeda nykti. Vėlesnės problemos yra labai rimtos, todėl reikia atidžiai rinktis tarpdančių siūlus ir tarpdančių šepetėlius. Taip pat galima pasirinkti ir burnos irigatorių, kuris vandens srove valo tarpdančius. Renkantis atkreipkite dėmesį į kokybę ir vandens srovės paskirstymą, kad turėtų silpną pulsuojančią srovę.

Dantų šepetėlių yra labai daug. Galima rasti paprastus, kuriuos daugelis naudoja. Galima rinktis vieno danties valymui skirtą dantų šepetėlį. Taip pat galima rasti ultragarsinius ir elektrinius dantų šepetėlius. Pagalvokite, kuris jums labiau tiktų, tik reikia būti atidiems, jei dantų šepetėlis renkamas vaikams ar tiems, kurie turi kokius nors susirgimus ar nusiskundimus dėl dantų, ar dantenų. Pavyzdžiui, jautrioms dantenoms reikės rinktis minkštus šerelius ir verčiau nesirinkti elektrinio dantų šepetėlio.

Šiuo metu dantų pastų pasirinkimas taip pat yra didžiulis. Renkantis reikės ieškoti kokybiškos ir tos, kuri tinka pagal burnos būklę. Lengviausia rinktis tiems, kurie turi sveikus dantis ir dantenas. Kitiems reikėtų rinktis pagal tai, ką jiems rekomenduoja odontologai, pas kuriuos lankosi. Labai atidžiai skaitykite dantų pastų sudėtis ir rinkitės geros sudėties gaminius.

Dabar kiekvienas gali rinktis savarankiškai tinkamas jam dantų priežiūros priemones, tačiau visuomet rekomenduojama pasitarti su specialistais. Gali būti, kad jums atrodo, kad jūsų burnos būklė yra puiki, tačiau taip nėra. Būkite atidūs ir rūpinkitės savimi.

Palikite atsiliepimą