Elektroninės knygos – šiuolaikinio žmogaus pasirinkimas

Vasarą puikus laikas keliauti po kitas šalis arba lasvalaikį leisti savo gimtosios šalies gamtoje. Knygų mylėtojams pats maloniausias metas skaityti knygas kelionių metu ar jau besiilsint, tačiau dažnai knygų svoris ir dydis kelia nepatogumus, tad norintys savo mylimą knygą turėti visuomet kartu su savimi ieško patogių alternatyvų. Šiandien elektroninės knygos populiarumu baigiančios nugalėti tradicines yra puiki alternatyva komforto ieškantiems žmonėms, mat jas skaityti ne tik itin patogu, tačiau ir pigu, o dažnai net siūlomos nemokamos PDF knygos.

Komfortas ir tradicija

Knygų skaitymasElektroninės knygos ypatingai populiarios keliautojų ir studentų tarpe. Mat savo telefone, planšetėje ar nešiojamame kompiuteryje jūs galite sutalpinti visą biblioteką, kai tuo tarpu tradicinė knyga paprastai užima daugmaž daugiau vietos nei planšetė ar telefonas. Keliautojams aktualu, jog jų bagažas užimtų kuo mažiau vietos ir būtų kuo lengvesnis, todėl elektroninės knygos čia leidžia negalvoti apie knygų vietą bagaže, jų svorį ir tuo labiau neverčia išsirinkti vienos ar dviejų knygų, kai norisi kur kas daugiau, nes išvykstate ilgesniam laiko tarpui.

Studentams tai ypatingai aktualu ne tik dėl komforto nesinešioti kupiną kuprinę storų ir sunkių mokomųjų knygų, tačiau tai labai palengvina prieigą prie informacijos. Dažnai universitetuose neužtenka knygų visiems studentams, todėl knygų pasiskolinimo laikotarpis yra ribojamas. Tuo tarpu 21a. studentams yra kur kas lengviau, mat nemokamos PDF knygos internete palengvina jų studijas, neapriboja laike ir yra patogios nešiotis kartu su savimi. Jei nepavyksta rasti nemokamų PDF knygų, esame garantuoti, jog atrasite pigią jums reikiamą elektroninę knygą.

Nors elektroninių knygų privalumų funkcionalumas ryškus, tačiau vis dar esti konservatyvesnių pažiūrių knygų mylėtojų. Nemokamos PDF knygos jų nevilioja, o skaitymas per planšetės ar kompiuterio ekraną jiems atrodo visiška utopija. Anot jų, knyga yra kur kas ypatingesnė ir vertingesnė, kai galima pajusti popierių ir tikrą sąlytį su ja ir to jausmo nepakeis jokie elektroninių knygų privalumai. Tuo tarpu, šiuolaikiniai žmonės teigia, kad knygos esmė yra žodžiuose ir mintyje, o knygos apčiuopiamumas yra tarsi saldainio popieriukas, kuris nėra susijęs su saldainio skoniu. O kokią knygą rinktumeisi Tu?

Palikite atsiliepimą