Faktoriai, įtakojantys krūtų didinimo kainą

Kūrtų operacijosViena iš populiariausių plastinių operacijų Lietuvoje – tai krūtų didinimas. Anksčiau, rodos, sunkiai įkandamas, šiandien krūtų didinimas kaina yra kur kas prieinamesnis kiekvienai moteriai dėl kasmetinių pajamų ir atlyginimų augimo. Įtakos daro ir laisvesnis moterų požiūris į plastinę chirurgiją – šiandien dauguma tai žiūri ne į kaip natūralumo niokojimą, o kaip į galimybę panaikinti savo kompleksus, priversti labiau pasitikėti savimi bei savo galimybėmis. Grįžtant prie kainos, nereikia pamiršti, jog krūtų didinimo kaina nėra standartiška, ji priklauso nuo įvairių faktorių, kuriuos ir apžvelgsime.

Krūtų didnimo kainos svyravimai

Tikriausiai šiandien kiekviena moteris, bent kartą pasidomėjusi krūtų didinimu žino, jog jis gali būti atliekamas įvairiais būdais bei įvairiomis medžiagomis. Dažniausiai pasitelkiami implantai, kurie esti skirtingų rūšių ir suteikia skirtingą rezultatą. Implantai yra skirtingos tekstūros, svorio ir formos, todėl kiekvienas implanto pasirinkimas yra individualus moters nusprendimas kokio rezultato ji nori pasiekti. Lengvesni bei natūraliau atrodantys implantai kainuoja daugiau dėl akivaizdžių priežasčių.

Nereikia pamiršti, kad implantai yra taipogi įdedami trim galimais būdais – po krūtinės raumenimis, po liauka bei dalinai po liauka, dalinai po raumenimi. Koks variantas geriausias jums padės apsispręsti plastikos chirurgas su išsamia savo konsultacija. Tuo pat metu nupsręsite ir kur bus daromas pjūvis, norint įdėti implantą – po krūtimi, ties pažastimi ar aplink krūties areolę. Krūtų didinimas kaina remiasi į visus šiuos faktorius bei pasirinkimus, tačiau apytikrė suma vyrauja nuo 2500 iki 4000 eurų.

Kitas variantas – tai krūtinės padidinimas riebalais. Iš pažiūros, tai itin patraukliai skambanti paslauga, mat ji ne tik suteikia pačią natūraliausią formą, tačiau ir gali padėti atsikratyti nereikiamų kilogramų tam tikrose vietose. Didinant krūtinę riebalais bus nusiurbtas jūsų natūralus riebalinis sluoksnis nuo jums nepageidaujamos kūno vietos, riebalai bus tinkamai apdorojami ir perkeliami į jūsų krūtinę. Tai atrodo tobulas variantas, tačiau dažnai tai reikalauja papildomų paslaugų, tokių kaip krūtinės pakėlimas. Implantai šiuo atveju suteikia kur kas patrauklesnę formą bei dažnai savaime suteikia pakilumo jausmą. Neveltui krūtinės didinimas riebalais kainuoja mažiau – nuo 2000 iki 2700 eurų.

Palikite atsiliepimą