Persikraustome į svajonių butą

Sakiau Vidui, kad jau važiuodami pasirašyti sutarties su buto savininkais galėtume iškart paimti ir kokį nors daiktą, tačiau jis pasukiojo prie smilkinio pirštą ir tarė, kad tokius darbus tegul dirba pervezimo paslaugos Vilniuje, o ne mes. Tiesiog mašinoje vietos buvo, tikrai būtume galėję įsimesti kokią nors lentyną. Deja, to padaryti nepavyko, nes Vidas tiesiog uždraudė taip elgtis. Visgi jis mane perkalbėjo, juk tie, kas užsiima pervežimo ir perkraustymo paslaugomis Vilniuje, savo darbą atliks geriau.

Dar kartą apie butą

Pervežimai didmiesčiuoseTaigi, pirmasis mūsų butas irgi buvo beveik centre, bet tuo metu dar to neįvertinome. Šį kartą jau buvo aišku, kad mums tiesiog tikrai labai pasisekė. Butas – vos 3 minutės kelio iki Katedros. Ir dar 4 kambarių, kaip kad ir ieškojome. 3 gražūs izoliuoti ir viena svetainė. Visi turi sau vietos, visiems jos užtenka, visi laimingi. Geresnio buto nė neįsivaizdavome. Labai patiko, kad jis baltas, šviesus, taigi, nebus jame tokių nuolatinių šešėlių ir tamsos apsireiškimų. Baisu, kai žmonės nuomoja butus su kilimais ant sienų ir tikisi dar už juos gerai gauti. Dabar mums buvo labai smagu, jog pavyko rasti tokį butą, kuris idealiai tenkino poreikius.

Pats persikraustymas

Taigi, jeigu ne pervezimo paslaugos Vilniuje, tai būtų kraustytis buvę sunkiau. Turiu įvairios patirties kraustantis. Tekę kraustytis iš buto į butą, kai reikėdavo patiems temptis savo daiktus. Tekę kraustytis ir tada, kai reikėjo pačiai vienai viską nešti, net be kambariokų, mat jie būdavo kur nors išvykę. Ir taip pat buvo kartai, kai viskas įvykdavo be manęs. Labiausiai įsiminė, kai perkraustymo paslaugas mums suteikė du itin nervingi vaikinai. Jie kaip pašėlę lakstė, šuoliavo aukštyn ir žemyn su daiktais, atrodė, kad išprotės. Ir kišo daiktus nepagarbiai, teko važiuoti penkis kartus, nes vos daiktai tilpo į autobusiuką. Galiausiai patys dar į rankas pasiėmę daug ką nusivežėme. Tai šiek tiek juokinga, kadangi galėjo būti viskas ir paprasčiau. Ir tą įrodė šis mūsų persikraustymas. Atvykę vyrukai iš persikraustymo firmos elgėsi tikrai profesionalai, tiesiog įkvepiančiai. Jie nelakstė kaip išprotėję ir nervingi netampė daiktų. Viską santūriai pernešė į vietas ir viskas buvo puiku. Jie sutalpino daugiau daiktų nei anie vos į tris autobusiukus, kadangi apgalvotai ir gražiai viską dėliojo. Šis persikraustymas vien dėl to buvo daug malonesnis.

Vienas atsiliepimas apie “Persikraustome į svajonių butą

  1. Teko neseniai persikraustyti iš Lietuvos į Vokietiją ir noėjau visą turtą pasiimti kartu su savimi. Tai šioje vietoje jau reikėjo ieškoti tarptautinių pervežimų bendrovės. Buvo vargo rasti bet galiausiai persikrausčiau be problemų.

Palikite atsiliepimą