Kokias fasado plokštes rinktis?

Šiuolaikinės medžiagos leidžia įgyvendinti įvairius architektūrinius sprendimus skirtus pastatų išorės apdailai. Vis dažniau pasirenkamas šiuolaikiškas sprendimas ir pastato apdailai perkamos fasado plokštės. Ką reikia apie jas žinoti?

Fasado plokštėsDaugelis pastebi, kad fasadui skirtos plokštės pastatą paverčia daug gražesniu. Taip įgaunama estetiška išvaizda, tinkamos formos bei spalvos. Kalbant apie fasado apdailos medžiagas, reikia suprasti, kad čia svarbu ne tik tinkama estetinė išvaizda, bet ir tai, kad fasadas būtų ilgaamžis ir atsparaus neigiamam aplinkos poveikiui. O poveikis gali būti įvairus, pavyzdžiui, ugnis, kenkėjai, drėgmė, temperatūrų pokyčiai ir pan. Šiuo metu pardavėjai siūlo įsigyti įvairius fasadus. Galima išskirti pačius populiariausius.

Vienas iš pasirinkimų – aliuminio plokštės skirtos fasadui. Jos gaminamos iš aliuminio, kuris laikomas ilgaamže medžiaga skirta naudoti lauko sąlygomis: lietus, vėjas, sniegas, saulė, karštis, šaltis. Taip pat reikia paminėti, kad jos skirtos gali būti ir vėdinamo ar nevėdinamo fasado įrengimui. Be to, kokybiškos aliuminio plokštės yra padengtos specialiomis medžiagomis, kas leidžia apsaugoti fasadą nuo įvairių įbrėžimų t.y. mechaninio poveikio.

Betono plokštės yra kitas populiarus pasirinkimas. Jos pasižymi ypatingu atsparumu. Didelis privalumas – stiklo pluošto sustiprinimas, kas tokioms plokštėms suteikia patvarumo. Gamintojai stiklo ir betono medžiagų apjungimą vadina ypatinga savybe, kurią turi tokios plokštės. Tai užtikrina, kad jos bus tvirtos ir ilgaamžės, o to ir reikia šiuolaikiniam namų fasadui. Be to, tokios fasado plokštės yra lengvos, todėl tiks tam tikriems architektūriniams sprendimams įgyvendinti.

Nors fasado medžiagų yra labai daug, tačiau plokštės skirtos fasado apdailai, yra vienas iš geriausių pasirinkimų gyvenant mūsų šalyje. Oro permainos turi neigiamos įtakos, todėl svarbu suprasti, kad fasadas turi būti patvarus. Be to, labai svarbu rinktis kokybiškas medžiagas, kurios turi būtent tas savybes, kurių jums ir reikia. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad fasado dengimo darbus reikėtų patikėti profesionalams. Tik tokiu atveju, kai bus suderintos kokybiškos medžiagos su profesionaliai atliktu darbu, bus gautas geras galutinis rezultatas – ilgaamžis fasadas.

Dabar yra didelis pasirinkimas fasado medžiagų, todėl renkantis tinkamą apdailą reikia gerai žinoti, ko norite arba, kas tinka jūsų atvejui. Fasadas turi būti ne tik gražus ir tinkantis pagal architekto namo projektą, bet ir pasirenkamas pagal tam tikrus kriterijus, kaip ilgaamžiškumas, patvarumas, ekonomiškumas. Tik tuomet galima bus džiaugtis priimtu tinkamu sprendimu.

Palikite atsiliepimą