Geriausios žieminės striukės

Kokios turėtų būti žieminės striukės, kurios leistų mums žiemą praleisti šiltai ir patenkintai? Striukių pasirinkimai yra tikrai įvairūs, tačiau universalaus recepto nėra. Moterys ir vyrai patys renkasi tai, kas jiems labiausiai patinka. Visgi kai kurie pasirinkimai išlieka sąrašo viršuje.

Šilta pūkinė "parka"

Striukės žiemaiParka vadinamos žieminės striukės, kurios turi gobtuvą, per juosmenį gali būti sutraukiamos virvele, apskritai užsisega su užtrauktuku ir galimai lipniomis tekstilės juostelėmis arba šponkėmis, taip pat turi plačias kišenes, daugiau užtrauktukų, ir iš tiesų yra gana universalios tiek vyrams, tiek moterims. Aišku, detalių tam tikri deriniai gali specifikuoti drabužį ir padaryti jį labiau tinkamą vyrui ar moteriai. Parkos gali būti gana plonos, su lengvesniu pamušalu, tuomet jos bus dėvimos pavasarį, rudenį. O kitos bus storesnės ir jos bus dėvimos žiemą. Žieminės gali būti ir pūkinės, tada tai bus pačios šilčiausios striukės, kurias tikrai labai mėgs kai kurie žmonės.

Slidinėjimo striukės ir rūbai

Kitiems žmonėms žiema neįsivaizduojama be slidinėjimo drabužių. Tai striukės, kurios yra pūkinės, ir jose yra itin geras sandarumas, izoliacija nuo drėgmės. Jos bus dažniausiai su specialiais neperpučiamais ir neperšlampamais sluoksniais, kas yra labai svarbu, norint čiuožinėti nuo kalnų, ten, kur būna ir labai žvarbu. Tai gali būti tik striukės ir kelnės atskirai, gali būti ir kombinezonai, yra visokiausių variantų.

Kailiniai

Elegancijos, orumo ir prabangos simbolis – moterų kailiniai. Vyrai kažkodėl niekada nedėvi kailinių, o jeigu tą daro, tai į juos žvilgsnis būna toks pats kaip į vyrus, kurie vaikšto su vyriškomis rankinėmis. Kailiniai moterims gali būti natūralūs, tačiau šie pastaruoju metu sulaukia itin daug kritikos. Taip pat jie gali būti dirbtiniai, sintetiniai, ir tai ir yra būtent tokie, kuriuos dabar rekomenduoja rinktis gyvūnų mylėtojai. Tad sparčiai populiarėja ir šie, nors tuomet jie iš dalies netenka savo kailinių statuso. Visgi kailinius mėgsta dėvėti puošnios solidžios damos, mažiau linkusios į aktyvų laisvalaikį ir sportiškas veiklas.

Šiltas paltas

Kitas elegantiškas pasirinkimas žiemai – tai gražus ir šiltas paltas, kuris yra reikalingas kiekvienai moteriai ar vyrui, kas dirba solidžiuose darbuose ir į darbą vaikšto su kostiumu. Mat ant kostiumo nei parka, nei kitokia striukė gerai neatrodo – čia jau reikia ieškoti tikrų tikriausio palto su pašiltinimo, gerų pirštinių, šaliko ir kepurės.

Palikite atsiliepimą