Kodėl verta keliauti į Italiją?

Pigesni skrydžių bilietaiJeigu domina pigūs skrydžiai į Italiją – jūs niekada nesuklysite. Šiame pusiasalyje svečiuotis verta visada. Tai nuostabi šalis, turinti turtingą istoriją, kultūrą ir virtuvę. O kainos ten dabar nebe atrodo taip besikandžiojančios, kai ir Lietuvoje viskas gerokai pabrangę. Italijoje galima keliauti ir po vieną, ir atostogauti su šeima. Tikrai nuostabiai praleisite laiką. Štai keletas priežasčių, kodėl tikrai verta rinktis skrydžius į Italiją.

Pigūs skrydžiai į skirtingus miestus

Keliauti sunkiau, kai patogūs ar pigūs skrydžiai gali nuskraidinti tik į vieną ar du šalies oro uostus, ir tuomet tenka permokėti, nes nėra iš ko rinktis. Italija – visai ne tokia šalis. Čia net ir pigiausios skrydžių bendrovės siūlo skristi į bent du Romos oro uostus (Champinio ir Fumitino), taip pat visuomet labai pigu skristi į Milaną. Galima skristi į Florenciją, Boloniją, Neapolį, Veneciją ir kitus šalies oro uostus. Skraidyti galima ir šalies viduje, tačiau jeigu tai pažintinė kelionė, galbūt tarp miestų keliauti būtų įdomiau traukiniais.

Nuostabus maistas

Kodėl tikrai neapsiriksite atvykę į Italiją, jeigu esate skonių gurmanai? Dėl nuostabaus maisto. Kada, jeigu ne dabar, paskanauti tobulų itališkų picų, nuostabių ledų, skaniausios pasaulyje kavos, gardžių makaronų – pastos, ir puikios itališkos konditerijos? Grįžę į Lietuvą nusivilsite, kad viskas nėra taip skanu, tačiau bus tikras džiaugsmas prisiminti, kad Italijoje ragavote tokio gero maisto. Nepamirškime ir jūros gėrybių, kadangi ten jų yra pilna – aplink visur jūra.

Geras oras

Tai, kas paprastai labiausiai vilioja lietuvius šaltesniu laikotarpiu ištrūkti iš namų – tai puikūs šilti orai. Net šalčiausią ir tamsiausią žiemą Italijoje tamsa trunka trumpiau nei Lietuvoje, o kuo bato aulu labiau leidžiatės į pietus, tuo daugiau ten randate šilumos. Idealus laikas keliauti – kovo, balandžio mėnuo, kada Lietuvoje dar vėsu ir tiesiog norisi timptelėti kalendorių, kad greičiau ateitų vasara, o Italijoje jau šilta bei gera, galite vaikščioti su vasariniais drabužiais.

Kiekvienas miestelis įdomus

Išskirtinė Italijos istorija lėmė tai, kad kiekvienas miestelis formavosi atskirai ant skirtingų kalvų, todėl kiekvienas jis yra savotiškas ir labai įdomus. Žinoma, jie ir savaime panašūs, tačiau tuose miesteliuose visuomet rasite kažką nuostabaus: kavinaitę, bažnyčią, besistiebiančią į aukštumas, gražius augalus, ir daug kitų nuostabių dalykų. O svarbiausia – miestelis bus kažkur ant kalnelio, todėl jus reikės paprakaituoti, kol įkopsite, bet paskui atsivers nuostabiausi vaizdai.

Palikite atsiliepimą