HEMP OIL – šalto spaudimo kanapių sėklų aliejus ir jo populiarumo priežastys

Jeigu prieš gerą dešimtmetį apie pluoštines kanapes žinojo retas lietuvis, šiandien šis produktas jau ne tik plačiai žinomas, bet ir auginamas Lietuvos ūkininkų. Tiesa, pluoštinės kanapės yra itin lietuviška augalų kultūra, kadaise auginama daugelyje Lietuvos kaimų. Kažkuriuo istorijos metu užmirštas augalas šiandien vėl išgyvena aukso amžių, o dėl pluoštinių kanapių produktų legalizavimo vyksta kovos net Seimo posėdžių salėje. Vienas populiariausių produktų – aliejus. Tai pasaulyje labai vertinamas gaminys, dažnai dar vadinamas supermaistu. Kodėl?

Kaip teigia KAPVIA – Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacijos bendra-įkūrėjas ir valdybos narys, UAB GERA KARMA įkūrėjas Andrejus Petruša, labiausiai šis super-aliejus vertinamas dėl to, jog tai visiškai natūralus produktas, gaminamas iš Lietuvoje augančių pluoštinių kanapių. Pluoštinės kanapės savo išvaizda šiek tiek primena marihuanos augalus, tačiau iš tiesų pasižymi visai kitokiomis savybėmis – neturi psichotropinių medžiagų, yra saugios vartoti – narkotinių medžiagų jose nėra. Pluoštinės kanapės yra itin sveikas augalas, kuris perdirbimui gali būti naudojamas visas: tiek jo stiebas, tiek lapeliai, tiek sėklos. Būtent iš kanapių sėklų ir spaudžiamas (šalto spaudimo) GERA KARMA kanapių aliejus HEMP OIL.

OilKuo pasižymi šis kanapių aliejus?

Tai termiškai neapdorotas produktas, gaminamas iš natūralių pluoštinių kanapių sėklų. Šalto spaudimo aliejus yra gausus naudingų medžiagų: kalcio, kalio, magnio, omega 3 ir omega 6 bei omega 9 rūgščių, baltymų, o taip pat yra gausus vitaminų E ir B1. Taip pat šiame aliejuje daug chlorofilo, todėl šis gaminys vertinamas įvairiausiose pasaulio šalyse. Įmonė, kurdama savo produktus, visuomet remiasi tarptautine praktika ir jau pripažintais metodais bei receptūromis. Tai gamintojas, kuris nuolat bendradarbiauja ne tik su Lietuvos augintojais ir rinkos specialistais, bet ir profesionalais iš kitų pasaulio šalių. Pavyzdžiui, Kanados, Olandijos, Italijos, JAV, taip pat Azijos šalių.

Kokias naudingiausias šio produkto savybes būtų galima paminėti?

Jų būtų galima vardinti visą sąrašą. Būtent todėl, kad šis super-aliejus pasižymi tokia gausa naudingų savybių, jis vadinamas ne tik supermaistu, bet ir puikiu pagalbininku, norint išsigydyti ligas ar tiesiog sustiprinti imunitetą. Štai kelios savybės, kuriomis pasižymi šalto spaudimo aliejus.

  • Šalto spaudimo pluoštinių kanapių aliejus HEMP OIL padeda palaikyti tinkamą hormonų pusiausvyrą organizme. Tai užtikrina ne tik gerą savijautą, bet ir apsaugo nuo įvairių ligų, kurias sukelia hormonų trūkumas arba perteklius.
  • Šis šalto spaudimo aliejus padeda apsaugoti nervinę sistemą, mažina stresą. Pluoštinės kanapės apsaugo žmones nuo nervinių ląstelių irimo, todėl tai puikus pasirinkimas, norint kovoti su kasdieniu stresu.
  • Tai puikus sprendimas vegetarams ir veganams, vengiantiems augalinės kilmės produktų. Dažniausiai šie žmonės ieško alternatyvų, kaip savo mitybą praturtinti baltymais. Pluoštinių kanapių aliejus – puikus pasirinkimas. Jis praturtintas naudingais baltymais, jame yra mažas angliavandenių ir cukraus kiekis. Todėl tai kartu yra puikus pasirinkimas ir alternatyvų ieškantiems diabetu sergantiems ligoniams.

Kaip vartoti kanapių sėklų aliejų?

Pluoštinių kanapių aliejaus vartojimas yra labai platus ir lengvai pritaikomas įvairiose srityse. Dažniausiai žmonės aliejų linkę vartoti įprasta praktika – gaminant maistą. toks aliejus puikiai tiks ruošiant šaltus patiekalus, ypač – salotas. Tačiau taip pat juo galite gardinti ir kitus savo mėgstamus patiekalus. Kaip teigia supermaisto įmonės vadovas Andrejus Petruša, dalis žmonių šį aliejų vartoja kasdienei profilaktikai. Pavyzdžiui, kiekvieną rytą dar nieko nevalgę išgeria 1-2 šauktus nerafinuoto aliejaus HEMP OIL. Taip jie padeda palaikyti savo organizme tinkamą hormonų pusiausvyrą, praturtina organizmą reikalingomis medžiagomis ir gali džiaugtis gera savijauta visą dieną.

A.Petruša neslepia, jog labai dažnai sulaukia klausimų, pluoštinių kanapių šalto spaudimo aliejus nėra pavojingas ar priklausomybę keliantis? „Tai tėra mitas ir iškreipti faktai ir informacijos trūkumo priežastis. Dalis visuomenės nėra įsigilinusi arba nesupranta, kad pluoštinės kanapės ir marihuana yra skirtingi augalai. Būtent marihuana pasižymi psichotropinėms medžiagoms būdingomis savybėmis. O pluoštinės kanapės, priešingai – yra labai naudingos ir padeda mūsų organizmui, nes turi be galo daug naudingų sveikatai savybių. Mokslininkai, siekdami paneigti visuomenėje sklandantį nesusipratimą, jog nuo pluoštinių kanapių galima apsvaigti, netgi buvo apskaičiavę, kiek reikėtų jų suvartoti, siekiant bent kažkokio poveikio. Patikėkite, tai yra milžiniški kiekiai, vargu ar bet koks suaugęs žmogus išgers 8 litrus kanapių aliejaus, kad pasijustų lyg išgėręs pusę taurės vyno.“, – atsako Andrejus.

Kitas būdas naudoti šį aliejų yra naudoti jį kaip kosmetikos priemonę. Moksliniai tyrimai įrodė, jog pluoštinių kanapių aliejus teigiamai veikia mūsų odą, stangrina ją, praturtina ją ir lygina. Todėl tai dažnas sprendimas žmonės, niekaip negalintiems išsigydyti aknės. Taip pat šalto spaudimo aliejus yra itin dažnai naudojamas norint sustiprinti pažeistus plaukus arba nagus. Anksčiau tam būdavo dažnai naudojamas kokosų aliejus, tačiau aliejus iš pluoštinių kanapių aliejus šiam pasirinkimui yra patrauklesnis variantas nes jis yra visiška natūralus ir nekenksmingas.

Kur galima įsigyti pluoštinių kanapių aliejaus?

Pats patikimiausias būdas įsigyti pluoštinių kanapių aliejaus HEMP OIL, tai apsilankyti interneto parduotuvėje, kur galima rasti ne tik aliejaus, bet ir kitų super sveikų ir naudingų sveikatai produktų. Užsakytos prekės pristatomos Jums patogiu adresu, o užsakant už daugiau kaip 35 eurus, pristatymas nieko nekainuoja. Jeigu dar nesate išbandę šių produktų, tai puiki galimybė sužinoti, ko iš tiesų reikia Jūsų organizmui ir gerai Jūsų savijautai.

Palikite atsiliepimą