Sportininkų portretai

Vartojantys bcaa ir kitus sporto papildus sportininkai kartais pristatomi kaip tikri ištvermės etalonai. Ir tai tikra tiesa – sportas pareikalauja geležinės valios. O jeigu dar tai būna suderinta su baltymine mityba – juo labiau. Štai keletas sportininkų ir jų portretų, kaip jie atrodo, ir kokie jie yra.

Sporto aistruolis nuo vaikystės iki dabar

Amino rūgštysŠtai vienas sportininkas, kuriam bcaa ir kitokie papildai yra kasdienybė, sako, kad jis yra sportininkas nuo vaikystės. „Ne, tų kažkokių persilaužimų man gyvenime nebuvo. Aš visada buvau judrus, labai mėgau fizines veiklas, gal labiau negu protines. Bet mano klasėje visiems berniukams kūno kultūra buvo mėgstamiausia pamoka. Na o paskui pradėjau nuo paauglystės lankyti visokius sporto būrelius. Iki tol tėvai niekur neleido, nes buvau vienintelis vaikas šeimoj, tai tokiu būdu saugojo. Kai gimė sesutė, staiga pradėjo niekam neberūpėt, ką veikiu, ir ėmiausi įvairių sporto šakų. Išbandžiau viską: nuo plaukimo iki kikbokso. Galiausiai paskutinių klasių metu pradėjau domėtis kultūrizmu. Aišku tai buvo susiję ir su panelėmis, nes norėjosi kažkaip pagrįsti tai, kad esu gražus vaikinas. O būtent kultūrizmas labiausiai padėjo formuoti kūno proporcijas ir gražiausiai atrodyti. Tai juo ir užsiėmiau. Iki dabar tai mano sritis, nors nevengiu ir komandinių žaidimų“, – sako vyras.

Kartais sportuojantis

Kitas sporto klube laiką leidžiantis vaikinas sako, kad vadina save tokiu sportininku „pribėgomis“. Kartais sportuoju, bet tikrai ne nuosekliai. Kažkaip vaikystėje man tėvai buvo sukalę į galvą, kad negaliu sportuoti, nes esu prastos sveikatos. Baigęs mokyklą pastebėjau, kad tereikia daugiau treniruotis ir stengtis. Dabar vis sportuoju, bet taip periodiškai. Tai vieną žiemą šokius lankau, tai jau kitą štangą keliu. Man reikia nusiteikti, ir reikia ištvermės tam sportui. Šiaip esu programuotojas ir daugiausiai laiko tiesiog leidžiu prie kompiuterio. Tai galėčiau po darbo patogiai atsidaryti dar ir čipsų paką ir žaisti video žaidimus. Na bet paprastai susiimu ir einu į sporto klubą.

Bjauriojo ančiuko perversmą išgyvenusi moteris

Kita puikiai atrodanti sportuojanti moteris užkalbinta sako, kad ji išgyveno didelį persilaužimą. Ir dabar, žiūrėdama į kai kurias sportuojančias koleges, žino, kad joms yra kai ką daryti sunku, bet vėliau bus lengviau. Taip ir jai buvo. Pirmiausia ji buvo antsvorio turinti mergina, paskui numetė svorį, tuomet sportuodama įveikė dar daugiau ir galiausiai tapo tikrai sveika ir sportiška moterimi.

Palikite atsiliepimą