Pirmasis gyvenime sodas: kaip jam pasiruošti

Jeigu jūs pirmą kartą įsikraustėte į namą, prie kurio yra nuosava teritorija ir sodas, tuomet nežinote, kokių reikmenų reikia, ir kaip tą sodą reikės prižiūrėti. Atvykus iš visą gyvenimą gyvento buto, sunku susigaudyti, kokie yra būtini įrankiai internetu perkami. Neaišku, kokį kastuvėlį imti, ar reikia grėblio. Norime jums padėti suprasti, kokie įrankiai sodai jums leis džiaugtis sodininkystės malonumais ir užtikrins gražiai atrodančią aplinką.

Prižiūrėsite žolę

įrankiai internetuPirmiausiai įrankiai internetu bus reikalingi vejos priežiūrai. Jeigu sodinsite savo gražią vejukę, reikės ir sėklų, ir galima imti automatinius laistytuvus. Jeigu norėsite paprastesnio varianto, labiau džiungles ir stichiją primenančios vejos, pakaks žoliapjovės arba trimerio, taip pat jums padės gal ir dalgis, jeigu šienausite tikrai apžėlusias pievas. Gal norėsite pasistatyti ir kokį suoliuką su staliuku, tada gal ir pavėsinė virš galvų išdigs. Kurkite savo sodą pamažu, neskubėkite, nepirkite visko, ką perka kiti, ypač nesiskubinkite su dekoracijomis. Apie viską galvokite šviežiu protu, bandydami suprasti savo pačių poreikius.

Prižiūrėsite medžius

Žinoma, sode bus vienas kitas medis, kurį reikės prižiūrėti. Medžiai daugiausiai problemų sukelia rudenį, kai meta lapus. Tada tuos lapus reikia sutvarkyti. Dėl to jums būtų gerai tokie įrankiai sodui, kurie padeda sutvarkyti tą rudens šiukšlyną. Reikėtų keleto grėblių, kibirų, šluotos, karučio. Tada galėsite kažkurioje sodo dalyje, galbūt atokesnėje ir mažiau matomoje, įrengti kompostą, ant jo versti lapus, ir taip viskas pasibaigs tikrai gerai. Turėsite kompostą, kuriuo, jeigu norėsite, vėliau galėsite tręšti derlingąją žemę.

Turėsite daržą ir darželį

Pasiruoškite ir tam, kad jūsų įrankiai internetu pirkti tarnaus tvarkant daržą bei darželį. Net jeigu nemėgstate sodo darbų ir nenorite patys užsiimti žemės ūkiu, galiausiai pasijausite absurdiškai, jeigu kiekvieną daržovę pirksite iš parduotuvės ir neturėsite pas save. Juk sukasti nedidelę lysvę, sudirbti žemę bei joje pasodinti svogūnus, pasėti krapus, salotas ir ridikėlius užtenka labai trumpai. Tam pakaks dienos, o visą vasarą galėsite džiaugtis šiomis šviežiomis daržovėmis. Žinoma, per sausras jas reikės palaistyti, jeigu bus šalnos – galima apdengti agro plėvele. Taip pat susitvarkymui bus reikalingi ir keli įrankiai sodai. Reikės tokių kaip kastuvėlio, šakės, kibirėlio, grėblio. Kauptukasbus geriausias draugas tada, kai stosite į garbingą kovą su piktžolėmis. Gal prireiks ir purkštuvėlio, jeigu apsigyvens parazitai, kuriuos bandysite išnaikinti. Ilgainiui priprasite ir imsite mėgautis sodo darbais.

Vienas atsiliepimas apie “Pirmasis gyvenime sodas: kaip jam pasiruošti

Palikite atsiliepimą