Permanentinis makiažas – kaip išsirinkti tinkamiausią grožio saloną?

Didelė dalis į Londoną emigravusių lietuvių įvairiuose forumuose diskutuoja ir domisi kur kokybiškiausiai atliekamas permanentinis antakių makiažas, mat įvedus į paieškos sistemą microblading London pasirinkimų kiekis toks didelis, kad be galo sunku apsispręsti ką pasirinkti. Nusprendėme pateikti keletą patarimų, kurių pagalba moterims, norinčioms pasigražinti šia nauja technika, taps lengviau išsirinkti tinkamą grožio saloną.

Meistrė, atsiliepimai ir pavyzdžiai

Microblading LondonToms, kurios dar negirdėjo apie microblading techniką, trumpai pristatysime technikos išskirtinius privalumus. Tai mikropigmentacijos technika, kurios metu sukūriamas natūralių antakių įspūdis, nes ypatingai plonomis adatėlėmis piešiami atskiri plaukeliai, kurių pagalba sukūriamas natūraliai vešlių antakių įspūdis. Technika dažniausiai atliekama aukščiausio lygio pigmentais, kurie nėra linkę keisti savo spalvos, tad antakių „pamėlinavimas“ ar „pažaliavimas“ šiuo atveju jums negręsia. Tai puikus pasirinkimas toms, kurios vertina natūralų grožį, tačiau neturi vešlių antakių. Norint pamatyti kaip ši technika atrodo iš tikrųjų, rekomenduojame į paieškos sistemą įvesti raktažodžius semi permanent makeup arba semi permanent eyebrows.

Taigi, renkantis grožio saloną visų pirmiausia reikėtų atmesti visus salonus ar individualiai namuose dirbančias meistres, kurių paslaugų kainos yra nepalyginamai mažesnės. Tai dažniausiai yra neprofesionalios meistrės, kurios mokėsi savarankiškai. Dažnai susigundžius tokiais pigiais pasiūlymais tenka mokėti dar kartą, nes darbai būna atlikti labai neprofesionaliai, o juos sutvarkyti būna itin sunku, o kartais net neįmanoma, todėl naudokites taisykle: „šykštuolis moka du kartus“, nes čia ji tikrai gali pasiteisinti.

Likus kitiems grožio salonams apsibrėžkite savo norimus tikslus ir ieškokite kuo daugiau darbų pavyzdžių. Visų pirmiausia išsirinkite grožio saloną, kurio darbų pavyzdžių galerijoje jums patiko daugiausiai darbų ir esate tikra, kad jūs norite lygiai taip pat. Esame užtikrinti, kad tokių grožio salonų sąrašas vis dar bus nemažas, tad toliau rinkitės pagal kainą. Nenustebkite, visos kainos bus itin panašios, tad pabandykite atrasti tinkamiausią kainos ir darbo santykį už kurį jums tikrai nebūtų gaila mokėti savo pinigus.

Galiausiai, likus keletai grožio salonų ieškokite atsiliepimų internete. Atsiliepimus skaitykite ne apie visą grožio saloną, o būtent apie meistrę, kurios procedūromis jūs domitės. Jei yra galimybė, susisiekite su viena iš klienčių ir paklauskite jums aktualių klausimų. Atlikus visus tris žingsnius, turėtumėt išsirinkti tą vieną grožio saloną, kuris turėtų jums tikti. Radote? Susisiekite su meistre pirmai konsultacijai.

Palikite atsiliepimą