Įspūdžiai iš vakarėlio ir kelionės laive

Įsivaizduokite, kad jūsų imones sventes organizavimas Klaipeda vyksta laive. Tai bent! Niekada negalvojau, kad mano darbovietė tokia progresyvi ir gali pasiūlyti šventę laive. Taigi, šiais metais, įmonės jubiliejaus proga, vykome į išskirtinę Kalėdų šventės vietą – į laivą.

Laivas Klaipėdoje

Aišku, plaukimas laivu buvo numatytas Klaipėdoje. Nes ten yra geriausios sąlygos tokiems dalykams. O ir mums nuo įmonės būstinės lengviau ten atsigauti, negu vykti į kokį Kauną. Kai kurie pasiėmė ir kelias laisvas dienas bei šiek tiek pailsėjo tarp smėlynų, pasivaikščiojo po miestą. Tie laimingieji sakė, kad puikiai pailsėjo. Na taip, jūra juk maloni ir džiuginanti net ir tuomet, kai šalta. Gal patys klaipėdiečiai jūros kartais ir neįvertina ar bent jau nepervertina, tačiau žmonės iš kitų Lietuvos vietų visada mielai atsigauna pajūryje, pušų apsuptyje.

Papuošimai ir dekoracijos

Švenčių organizavimasPats plaukimas laivu buvo tikrai nuostabus vien dėl visų parūpintų dekoracijų ir papuošimų. Gėlės, eglės, kankorėžiai, daug nuostabių žaisliukų, girliandų. Visa tai – realybė, kuriai teko atsiduoti. Taip atrodė mūsų laivas. Nepagalvokite, kad tai buvo kažkoks skoningas kičas. Tai iš tiesų buvo visiškai nuostabus dalykas. Mūsų papuošta vakarėlio vieta atrodė nepriekaištingai. O daug pakabintų švieselių leido jausti tikrai malonų jausmą, kai tos švieselės atsispindėdavo vandenyje. Tarsi romantika, bet drauge ir ne romantika, juk esame su bendradarbiais. Na, pavadinčiau tą nuotaiką – svajinga.

Maistas

Kaip ir dera tikrame laive, maistas buvo iš jūros gėrybių. Daug kas čia pirmą kartą paragavo austrių. Tarp jų ir aš. Tiesą sakant, nesuprantu, kodėl tai toks išreklamuotas reikalas. Nemalonu, visų pirma, tai, kad pati austrė yra gyva, kai ją suvalgai. Taip pat nemalonu, kad turi kuo greičiau nuryti. O tai dar ir gana šlykštokas skonis. Tad kokia ta austrių paslaptis? Sunku atsakyti, čia turbūt geriausias visų laikų viešųjų ryšių triukas. Tačiau buvo ir normalaus maisto: skanios lašišos, gardžių įvairiausių dalykų. Labai jais džiaugiausi ir viską mielu noru valgiau.

Muzika

Vakarėlio laive privalumas, be abejo, yra galimybė pajudėti. Ir vakarėlio metu kartais reikia tiesiog pajudėti į tą pusę, kur galima daugiau triukšmauti. Taip buvo ir su mūsų vakarėliu. Mat nemažai žmonių norėjo garsiau klausyti muziką. Visi buvome susidėję savo playlist’ą ir iš jo klausėmės. Dainas buvome atsiuntę jau seniai. Taigi, buvo smagu ir galima pasidžiaugti tokia gera muzika. Puiku, kad galėjome nuplaukti toliau ir ten garsiau klausyti.

Vienas atsiliepimas apie “Įspūdžiai iš vakarėlio ir kelionės laive

  1. Pamenu, mes keliavome keltu į Švediją. Puikiai praleidome laiką kelte! Ten tiek daug įvairių pramogų, kad nebuvo kada sėdėti kajutėje, norėjosi visur sudalyvauti.

Palikite atsiliepimą