Jeigu nuomojatės automobilį sau ir augintiniui

Kai domina auto nuoma, visada galvojame ir apie savo atsakomybes, ne tik apie tai, kaip bus gerai važinėti išsinuomojus automobilį. Vienas iš dalykų, kurį turėtume apmąstyti nuomojantis automobilį, tai ar juo važiuosime žmonės, ar kartu imsime ir augintinius.

Plaukai

AutoPirmiausia reikia pagalvoti, ar mašinoje, kurią nuomojatės, tikrai galima tinkamai važiuoti su esamu kailiu. Kailis yra toks dalykas, kurio geriau nepalikti svetimoje mašinoje. Nors auto nuoma jus įpareigoja tik nesugadinti turto. Esant turto sugadinimui, tektų papildomai mokėti. Plaukai, šeriai, kailis, išvalomi nešvarumai nėra toks turto sunaikinimas, tačiau visgi jis galėtų būti laikomas bent jau nemandagiu, nepagarbiu elgesiu. Reikėtų padaryti, kad kailis ir plaukai būtų pašalinami. Tas, kam reikalinga auto nuoma, galėtų pats išvalyti automobilio saloną po naudojimosi, arba prieš ten įkeliant savo gauruotą augintinį, patiesti specialų dekį ant sėdynių.

Kvapai

Jeigu mašinoje liks augintinio išmatų, šlapimo ir kiti nemalonūs kvapai, gal tai ir bus traktuojama, kaip turto sugadinimas. Juk visgi išvalyti kvapą iš minkštų audinių labai sunku. Jeigu augintinis šlapinsis, tuštinsis mašinoje, tada tikrai gresia didelis ir sunkus turto sunaikinimas bei ilgalaikis kvapo įsigėrimas.

Ar augintiniui patogu

Dar nuomojantis mašiną ir planuojant kelionę su augintiniu, verta pasistengti, kad šiam būtų patogi tokia kelionę. Kad jam nebūtų karšta ar šaltą, reikia užtikrinti tinkamą kondicionavimą. Kad jis nevemtų, reikia neprišerti prieš kelionę per daug. Gerai yra, jeigu galite paimti specialią dėžę – narvą šuniui, kuriame jis galės saugiai jaustis ir patogiai važiuoti į pasirinktą tašką.

Paruoškite augintinį

Taip pat svarbu ir kaip jūsų augintinis apskritai jaučiasi naujoje aplinkoje, ar jam patinka mašinoje. Geriausia, jeigu jis jau prieš tai būtų supažindintas su važiavimu, kad jam tai nebūtų pirma patirtis. Sakoma, kad mažylius prie naujų dalykų reikia pratinti iki ketvirto mėnesio. Tada jie yra imliausi, smalsiausi ir gali prisileisti daugiausiai žmonių, gali juos pamėgti, norėti būti paglostyti. Taip pat ir tame amžiuje šuniukai gali susipažinti su automobiliu ir su pasivažinėjimu. Tai leis užtikrinti, kad jie vėliau nebijos tokių naujų patirčių, kad visur jausis gerai, patogiai, kad jiems nebus baisūs kažkokie netikėtai dalykai ar tiesiog važiavimas ant kalniukų ar posūkių. Jeigu augintinis automobilyje jaučiasi blogai, tai jis ir elgsis netinkamai: tuštinsis, inkš, draskys turtą, gali subloguoti. Pagalvokite apie tai.

Palikite atsiliepimą