Ką per vestuves padovanoti tėvams ir svečiams

DovanosPrieš vestuves rūpesčių yra tiek daug, kad nemažai porų apsipyksta, o galiausiai ir prie altoriaus žengia piktai besiraukydami. Suorganizuoti šventę, pasipuošti, už viską sumokėti, laiku atsikelti ir nuvažiuoti pas kirpėją, o kur dar dovanos tėvams nuo jaunųjų, taip pat dovanos svečiams. Ką dovanoti? Šiandien aptarkime šį aspektą, kad jau iš anksto ramiau žinotumėte, kokių dovanų reikės, ir tam pasiruoštumėte.

Graviruoti šaukšteliai arba puodeliai

Puiki dovana tėvams ir svečiams – kažkas, ką jie turės ir prisimins, kad šis daiktas yra iš jūsų vestuvių. Tai gali būti dailus metalinis šaukštelis, o gal koks nors raktų pakabukas, o gal apskritai pakabutis, kurį būtų galima užsikabinti ant kaklo. Taigi, graviruoti šaukšteliai yra irgi toks dalykas, kurį verta visiems gauti dovanų ir su tuo šaukšteliu vėliau dar ir pasinaudoti. Tik pasirinkite tokį modelį, kuris jums leistų užtikrintai žinoti, kad tai ne tik dekoratyvinis, bet ir praktikoje tinkantis šaukštelis.

Individualūs keramikos užsakymai

Galbūt švęsite vestuves tokioje vietoje, kur molingos dirvos? Vadinasi, netoliese bus ir keramikos dirbtuvėlės. Taigi, galite nukeliauti į ten ir užsisakyti puikių keramikos dirbinių. Tai gali būti gražūs moliniai puodeliai, taip pat iš tiesų dailūs kokie nors pakabukai, apyrankės, šaukšteliai ir kitokie dailūs keramikos dirbiniai.

Kažkas autentiško iš tam tikros vietos

Apskritai, vestuvės yra susiję su keliomis vietomis. Tai galbūt vieta, kurioje švenčiate, kuri dažniausiai yra susijusi bent su vienų iš jaunųjų gimtine. Arba tiesiog tai yra jos arba jo gimtinė, ir būtent čia galite gauti kažką tikrai autentiško, ko labai norėsite. Gal čia žmonės gamina ir pilsto medų. Gal čia vyksta kokios nors tautodailės dirbtuvės ar dar kas, gal kas gražius medinius pakabukus gamina? Visa tai gali tapti jūsų šventės dalimi, jeigu surasite, ką dailaus galima padovanoti žmonėms per jūsų vestuves.

Arbata arba saldumynai

Skanūs dalykai – niekad neprapuola. Taigi, galite žmonėms pridėti į gražius drobinius maišelius kažkokių žolelių, prieskonių, taip pat arbatų. O gal tiesiog nuostabių saldumynų? Tai irgi gali būti geros dovanos visiems, kas mėgsta gamtą, o ir nori pigesnės dovanos, kuri leistų bent šiek tiek sutaupyti.

Tai, kas drauge taps ir sėdimos vietos žymekliu

Nepamirškite prie dovanos prisegti ir kortelės su vardu, tuomet tai pasitarnaus ir žymint savo vietą prie stalo, ir linksminantis kitokiais būdais.

Vienas atsiliepimas apie “Ką per vestuves padovanoti tėvams ir svečiams

Palikite atsiliepimą