Ką svarbu žinoti ieškant automobilio nuomai?

NuomaNuomotis automobilius pasiryžta vis daugiau žmonių, todėl teikiantys tokias nuomos paslaugas siūlo vis daugiau įvairių transporto priemonių, kuriomis galima važiuoti tiek, kokiam laikotarpiui sudaryta nuomos sutartis. Šiuo metu automobilių nuoma populiari tiek norint vykti atostogauti, tiek ir norint nuvykti į reikiamą vietą, kai neturimas nuosavas automobilis arba turimas netikėtai sugedo. Ką reikia žinoti apie tokią nuomą?

Pirmiausia reikia žinoti, kad nuomotojų, kurie siūlo įvairias transporto priemones nakvynei, yra daug. Kaip išsirinkti tinkamiausią? Iš tikrųjų kiekvienas rinktis turi pagal tai, kurioje vietoje yra teikiamos tokios nuomos paslaugos. Kai kurie nuomotojai siūlo nuomotis automobilius Kaune, o kiti siūlo nuomą įvairiuose Lietuvos miestuose. Atsižvelgiant į tai, kurioje vietovėje jums reikalingas automobilis, kurį norite išsinuomoti, turite pasirinkti nuomotojus. Žinoma, didžiuosiuose miestuose pasiūla yra labai didelė, tačiau, jei prireiks mažesniuose miesteliuose, tai reikės paieškoti ir galbūt atrasite. Kai jau randate įvairius nuomotojus, kurie siūlo savo automobilius nuomai, tai reikia atidžiai peržiūrėti informaciją, kurią jie pateikia.

Į ką atkreipti dėmesį, kai randate įvairius pasiūlymus? Labai svarbu susipažinti su sąlygomis ir svarbiausia informacija, kurią pateikia nuomotojas. Reikia peržiūrėti nuomai siūlomus automobilius ir kai tik randate tinkamą, reikia skaityti, kas parašyta apie nuomą. Ten dažniausiai nurodoma kaina už nuomą ir laikotarpis, kuriame galima pasirinkti nuomą. Tiesa, reikia atidžiai peržiūrėti kainas, nes dažnai būna taip, kad kuo ilgiau nuomojamas automobilis, tuo mažesnė paros kaina, pavyzdžiui, automobilių nuoma vienai parai kainuoja 10 eurų, nuomojantis ilgiau, kaip 5 dienas, vienos paros kaina yra 7 eurai. Tai svarbu, nes leidžia tinkamai suplanuoti savo kelionės trukmę ir kainą.

Ne mažiau svarbu pasirinkti ir tokį automobilį, kuris jums labiausiai tinka. Tai reiškia, kad reikia nustatyti reikalavimus, kuriuos jis turi atitikti, pavyzdžiui, jums reikalingas šeimos automobilis kelionei. Tai jūs ieškote talpaus ir 7 vietų automobilio, kuris turi navigaciją. Jeigu jums reikia paprasto automobilio važiuoti į darbą, nes jūsų turimas sugedo, tai galima rinktis paprastą pasiūlymą, kai pasirenkamas 5 vietų ekonominės klasės automobilis. Viskas priklauso nuo poreikių.

Kaina daugeliui taip pat aktuali. Geriausia būtų susirasti bent du tinkamus automobilių nuomotojus ir paskaičiuoti, kiek kainuotų nuoma pas vieną ir pas kitą. Tuomet galėsite palyginti kainas ir sąlygas. Beliks priimti sprendimą ir pasirinkti tą nuomotoją, kurio pasiūlymas tinkamiausias.

Palikite atsiliepimą