Kaip išsirinkti grindjuostes savo namams?

Grindjuostes namamsNamuose remontas dažniausiai užbaigiamas paprastu darbu, kuomet uždengiamas tarpas tarp grindų ir sienų. Tiesa, pirkėjai dažnai nežino ką pasirinkti ir, kas labiausiai tinka. Tokiu atveju reikia sužinoti kuomet tinka baltos grindjuostės, o kada reikia rinktis kitų spalvų. Taip pat reikia sužinoti prie ko jas derinti.

Grindjuosčių derinimo klausimas yra vienas iš pagrindinių, kuriuos užduoda pirkėjai. Kai kurie galvoja, kad lauko durys ir grindjuostės turi derėti, o kiti mano, kad geriausia suderinti grindų ir grindjuosčių spalvas. Kaip yra iš tikrųjų? Iš tiesų nėra jokių taisyklių. Kiekvienas gali pats sugalvoti, kaip nori, kad būtų. Tiesa, jei grindjuostės bus gražiai priderintos prie bendro interjero, tai bendras patalpos vaizdas bus išbaigtas, kas suteiks namams jaukumo.

Jeigu nežinote prie ko derinti grindjuostes, tai galite pasinaudoti paprastais patarimais. Vienas iš jų sako, kad galima derinti prie sienų spalvos. Pavyzdžiui, jeigu sienos yra baltos spalvos, tai ir grindjuostes galite pasirinkti tokias pačias. Tiesa, jei sienų spalva kitos spalvos, tai gali nutikti taip, kad nerasite parduotuvėje tinkančios grindjuosčių spalvos. Tokiu atveju galima derinti grindjuostes prie kažko kito arba surasti tokias grindjuostes, kurias galima patiems nudažyti reikiama spalva. Tokiu atveju beliks pasirinkti tinkančią spalvą, kuri derės prie sienų ir nudažyti. Jeigu dažyti nenorite, tai galite grindjuostes derinti prie grindų. Taip pat galima rasti ir patarimų, kurie sako, kad grindjuostės gali būti visai kitokios spalvos, nei tame kambaryje esančių grindų, sienų ar durų. Pavyzdžiui, sienos gali būti tamsiai mėlynos, grindys tamsiai rudos ir pasirenkamos baltos grindjuostės. Tai bus išskirtinė detalė. Kitas derinimo patarimas siūlo derinti grindjuostes prie durų. Pavyzdžiui, hole lauko durys ir grindjuostės gali būti suderintos spalvomis. Tai atrodys tvarkingai ir gražiai. Kai kurie taip pat pataria derinti grindjuostes prie durų apvadų spalvos, nors durys pasirenkamos kitos spalvos. Su šiuo patarimu reikia būti atsargiems, nes neretai nepavyksta gražiai suderinti ir priderinti prie interjero.

Jeigu sunku įsivaizduoti, kaip atrodytų vienoks ar kitoks variantas, tai derėtų peržiūrėti internete esančius interjero pavyzdžius. Tuomet būtų daug lengviau suprasti, kuris variantas jums labiausiai tiktų. Taip pat galima pasitarti su pardavėjais, kurie mielai patars, kuris derinimo būdas jums labiau tiktų. Žinoma, galima kreiptis patarimų ir pas interjero dizainerį, kuris patars kaip geriau būtų jūsų atveju.

Palikite atsiliepimą