Kaip dekoruoti namus su spaudos gaminiais?

Ar jums pabodo vientisos ir nuobodžios namų sienos? Tuščios sienos atrodo nuobodžiai ir pablogina bendrą erdvės vaizdą. Taigi, papuoškite savo namų sienas nuotraukomis ant drobės, kad sukurtumėte vizualiai patrauklesnę erdvę. Dažnai kyla klausimas, kaip derinti nuotraukas ant drobės su kitomis interjero detalėmis, kad spalvų įvairovė nesukeltų chaoso. Paprasti patarimai ir gudrybės gali išspręsti jūsų dilemą.

Nustatykite erdvės paletę ir atitinkamai pasirinkite raštus bei spaudinius. Pavyzdžiui, galite naudoti ryškų dizainą ir suderinti jį su juoda spalva, kad nuramintumėte ryškumą arba galite naudoti neutralią baltą sieną, kad pridėtumėte įvairių tipų fotodrobių. Pavyzdžiui, jei jūsų siena gėlėta, rinkitės paprastesnius, mažiau elementų turinčius paveikslus. Sienų dekoracijos yra stiprus ginklas kovojant su nuobodžiomis patalpomis.

Pridėkite tekstūrą su sienų piešiniais. Kilimas yra galingas dekoravimą papildantis elementas. Galite jį sulyginti juos su drobe, kuri kabo ant sienos, taip sukursite kambariui temą, taip pat juos galite suderinti su kitais dekoro elementais, kurie atskleistų akcentinę kambario spalvą. Primename , kad akcentinė spalva turi būti viena su keliomis neutraliomis papildomomis spalvomis. Taip, ant pagalvėlių, puodelių, stalinių lempų ir nedidelių kambario elementų galite naudoti labai minimalius smulkius atspaudus. Šios mažos detalės sukurs reikšmingą harmoniją.

Sukurkite nepriekaištingą balansą pridėdami raštus su to paties spalvos tonu. Jei nenorite daug žaisti, sienoms galite naudoti tą patį pagrindinį toną.

Pagal ⅔ taisykles sakoma, kad kambaryje galite pridėti du raštus ir spaudinius. Taigi, pavyzdžiui, galite pridėti piešinių ir spausdinti miegamajame maišydami tapetus ir pagalvėles, o likusios gali būti skirtingų spalvų. Tai atrodo puikiai ir geriausiai tinka žmonėms, kuriems tai nepatinka.

Yra tiek daug modelių irspaudos ant drobės tipų. Pažvelkime į keletą populiarių raštų ir spaudinių tipų.

Gėlių dizainus galite naudoti bet kur. Jie puikiai tinka visoms patalpoms, joms suteikia šviežumo ir harmonijos jausmą. Stenkitės, kad gėlės viename dizaine būtų panašių spalvų, kad būtų lengviau išskirti akcentinę spalvą. Gėlių spalvą galite derinti su baldais, kilimu, užuolaidomis ir kitais pagrindiniais interjero sprendimais.

Taip pat labai dažnai naudojami geometriniai dizainai, gyvūnų nuotraukos ar paveikslų imitacijos, šeimos nuotraukos. Primename ,kad šeimos nuotraukomis geriausia puošti valgomąjį arba poilsio kambarį.

Palikite atsiliepimą