Kaip nebrangiai atnaujinti vonią

Vonios kambarysAplinka, kurioje gyvename, leidžia mums būti tuo, kuo esame. Todėl kartais net ir toks pakeitimas kaip vonios atnaujinimas gali mums leisti būti geresniais, laimingesniais ir produktyviais žmonėmis, o ne nusivylusiais ir nelaimingais. Juk vonia – tai mūsų kūno apsivalymo, higienos tvirtovė. Dėl to ji pati pirmiausia turi spinduliuoti švarą ir atsinaujinimą, tik tada mes galėsime įkrauti tokios energijos ir savo kūną. Nuo ko pradėti, jeigu nutarėm nebrangiai atsinaujinti savo švarinimosi oazę?

Susidėlioti biudžetą

Kaip ir visais atvejais, pirmiausia verta pradėti nuo biudžeto planavimo. Kam leisti daug, jeigu galima išleisti mažiau? Pavyzdžiui, gal vietoje naujos vonios pirkimo, bus protingiau išlieti naują dangą senoje vonioje, ir ji atrodys puikiai, o kainavusi bus daug mažiau. Susidarykite biudžetą, nuspręsdami, kiek mažiausiai ir kiek daugiausiai turėtumėte išleisti šiam projektui. Susirašykite dalykus, kuriems reikės pinigų ir paskaičiuokite, kokios yra rinkos kainos. Jeigu matote, kad viskam pinigų neužteks apskritai, galite arba atnaujinti tik tai, kas prioritetų viršuje, arba dar pasitaupyti ir vėliau sutvarkyti viską vienu metu.

Nuspręsti, kokio stiliaus vonios kambario norite

Kol dar esate tik planavimo stadijoje, nuspręskite, kokio stiliaus vonia turėtų būti. Mat tų stilių šiais laikais tikrai yra įvairių. Taigi, vonios kambarys su tam tikro stiliaus pasirinkimais galėtų būti vienijanti idėja, tada ir nereikės pirkinėti pavienių brangių, vitrinoje gražiai atrodančių vonios elementų, nes tiesiog žinosite, kas jums tinka, nesižavėsite visumai netinkančiomis smulkmenomis.

Restauruoti vonią ir kriauklę

Kad ir kokio stiliaus vonios kambarys bus – modernus, skandinaviškas, senovinis vintažinis ar kitoks – jums vertėtų pradėti nuo esminės tvarkos sukūrimo. Ir tai yra svarbiausio vonios kambario baldo – vonios – o galbūt ir kriauklės atnaujinimas. Tai speciali nebrangi paslauga, kurios dėka jūsų vonia padengiama nauju paviršiumi ir atrodo puikiai – joje malonu ir gera maudytis.

Pakeisti nebrangius baldus

Tuomet pagal planą pakeiskite kai kuriuos vertės nebeturinčius baldus į kitus, geresnius. Tarkime, gal pigi plastikinė spintelė susidėti dantų šepetukams ir šampūnams kabo ant sienos jau daug metų ir atrodo tikrai labai blogai, o jos net neitų išvalyti. Tad ją vertėtų pakeisti nauja. Kainuos kelis eurus, o jūs turėsite gražią, švarią ir tiesiog įkvepiančią aplinką. Pirkti naujas užuolaidas ir dekoracijas irgi yra gera idėja, kai senieji jau tikrai išėję iš galiojimo. Naujas linoleumas būtų pigi alternatyva išpuvusių grindų keitimui.

Palikite atsiliepimą