Kas nutinka su jūsų nupirkta mašina

Kai savo seną automobilį atiduodate už pinigus tokiai mašinų supirktuvei kaip autosupirktukas.lt, kyla visgi natūralus klausimas, vedinas smalsumo: o kas gi nutinka tai jūsų mašinai, kai ji atsiduria supirkėjų rankose? Kas gi jai tada būna, kas su ja daroma? Nežinome, kaip būtent daro autosupirktukas.lt, tačiau glaima įsivaizduoti visokių scenarijų. Štai keletas iš galimų.

Išardoma ir parduodama dalimis

Supirkimo paslaugosVienas iš variantų, kas gali nutikti su jūsų labai sena ir gal net apgadinta mašina, tai jos išardymas. Kiekviena mašina, kiekvienas modelis gali turėti savyje detalių, kurios visai geros, nors pačios mašinos būklė, laikoma, brangi. Neretai tokios mašinų supirktuvės palaiko ryšius ar bendradarbiauna su auto dalių pardavėjais. Tą itin lengva daryti šiais laikais, kada automobiliai parduodami tiesiog internetu, kaip ir pačios jų dalys. Kiti gali ir skelbimuose pardavinėti. Išrinkus mašiną dalimis ir tas dalis įvertinus, susidaro kelis kartus didesnė suma, negu ta, kurią gaunama už visą automobilį. Gal piktinsitės, kad kažkas tiek iš jūsų seno laužo uždirba? Nepatinka? Pabandykite patys išsiardyti ir parduoti. Aha, nenorite, nes nežinote, ar kas pirktų tas jūsų senas dalis, neturite kur viską sandėliuoti, o ir išardyti turbūt nemokate. Taip kad, džiaukimės, kad kažkas iš mūsų dar nuperka tokias senas mašinas bei už jas sumoka pinigų.

Surenkamas kaip metalo laužas

Kitas galimas labai prastos senos neveikiančios mašinos scenarijus: pavirtimas metalo lauž. Taip beje dažniausiai nutiks mašinos liekanoms, kai jau iš jos bus išimtos visos svarbiausios ir parduotos dalys. Tad nenustebkite, kad taip viskas vyksta, tai yra normalu. Kažkokia jūsų mašinos procentinė dalis kada nors vis tiek galiausiai virs metalo laužu, o tai galiausiai privers ją būti perdirbta bei reinkarnuotis į naują metalo daiktą. Gal į naują mašiną, o gal į kitą metalinį dalyką.

Sutvarkoma

Kitas variantas – mašina visgi gali būti labai šauniai sutvarkyta. Ypač, jeigu jos stovis ne toks ir blogas, O kai kas supirkimui atiduoda ir apskritai veikiančias, nesugadintas ir nesugedusias mašinas. Taigi, visko gali būti, kad jūsų prasto stovio mašina dar atsigaus ir turės tolimesnį gyvenimą.

Eksportuojama

Tačiau tuomet įdomu, kur tą gyvenimą ji gyvens? Dažnai sutvarkytos prastos mašinos yra eksportuojamos į vadinamojo trečio pasaulio šalis, kuriose jūsų itin prasta mašina kitiems atrodys tikras aukso luitas, ir ji ten puikiai tarnaus.

Palikite atsiliepimą