Kaip sukurti gerus vestuvinius kadrus

VestuvėsArtėjant vestuvėms reikia pasirūpinti daugybe smulkmenų. Tarp jų gali būti ir momentinio fotoaparato nuoma. Tai tikrai vertas dėmesio dalykas, kadangi nuotraukų norės po vestuvių visi. Nors fotografavimas su momentiniu foto aparatu yra kiek kitoks negu su įprastu skaitmeniniu, visgi taisyklės, kaip sukurti gerą vestuvinį kadrą, išlieka panašios.

Nuotraukos nuotakai

Nepamirškite, kas yra tikroji vestuvių žvaigždė – tai visada nuotaka. Todėl daugiausiai nuotraukų turi būt su ja, įvertinant jos pastangas atrodyti nuostabiai. Ir stambiu, ir smulkiu planu, ir vieną, ir prie lango, ir prie gėlių, ir su svečiais, ir su kitais svečiais. Taip reikėtų žiūrėti į nuotakos fotografavimą, tikintis, kad kadrai bus tikrai geri.

Nuotraukos svečiams

Tačiau taip pat vestuvinė fotosesija bus pavykusi tik tuo atveju, jeigu ir svečiai gaus savo akimirkas. Juk kiekvienas svečias stengiasi vestuvėms atrodyti gerai. Kiekvienas stengiasi atvykti pasipuošęs, nuostabus, suteikti dovanas, atvežti jas. Jeigu svečiai negaus nuotraukų po vestuvių – jie labai įsižeis. Todėl tai yra nerašyta taisyklė, kodėl svečiams reikia suteikti nuotraukas. O tose nuotraukose jie žinoma privalo būti užfiksuoti.

Ypatingos akimirkos

Žinoma, vestuvės yra ypatinga šventė, kupina ir ypatingų akimirkų. Todėl jums reikėtų pasistengti laiku tas akimirkas pagauti ir užfiksuoti. Patarimų, kaip fotografuoti, visuomet daug galima rasti internete. Tačiau pagrindiniai visada bus kažkiek logiški ir paprasti. Reikia įamžinti kvietimus, tortą, pirmąjį šokį, svečius, drabužius, papuošalus. Vos kažkas ceremonijoje ima keistis, reikėtų tai ir įamžinti. Nuotraukų albumas po vestuvių turi atspindėti visą tos ceremonijos dinamiką, parodyti, kad ten ne tik visi tą patį veikė, bet kad visiems buvo įdomu, nes vis kažkas pasikeisdavo. O kai kurios dalys, galima sakyti, vien dėl vizualumo ir nuotraukų ir bus, tarkime, spalvotų balionų pakėlimas.

Spalvų deriniai

Jeigu matote, kad kadre bus tikrai labai daug spalvų, geriau jau galvokite apie tai, kad jų būtų mažiau, tačiau tikrai derančios. Kai spalvos išvis nedera, tuomet yra blogiau negu tada, kai jų tiesiog mažiau. Tų spalvų gali būti per daug vien dėl to, kad svečiai bus apsirengę skirtingai, dar kėlės kitokios bus, maistas ir dekoracijos. Jeigu norite, kad jūsų momentinės nuotraukos su fotokamera visada pagautų tik tinkamai derančius kadrus, tuomet pasakykite iš anksto svečiams, kad jie gali apsirengti tam tikrais spalvų deriniais. Tai reikš, kad jums nereikės per daug sukti galvos dėl kadro spalvų – jos visada bus tinkamos.

Palikite atsiliepimą