Kiek kainuoja kontaktiniai lęšiai?

LensorŠiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai – tai moderni regos korekcijos priemonė, atitinkanti individualius pirkėjų poreikius. Nesudėtinga priežiūra ir patogus nešiojimas pelnė milijono žmonių palankumą, todėl lęšius nešioja tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus pacientai. Rinkodaros specialistai teigia, kad į internetinius paieškų langelius vis dažniau vedama frazė kontaktiniai lęšiai kaina įrodo, kad susidomėjimas minėtąja prekių kategorija vis labiau auga, o klientų gretos – plečiasi.

Kaip išsirinkti kontaktinius lęšius?

Svarbiausias kontaktinių lęšių privalumas – jų universalumas. Priešingai nei akiniai, lęšiai nesukelia diskomforto sportuojant, šokant, keliaujant ar užsiimant kita aktyvia fizine veikla. Be to, tai puikus pasirinkimas lyjant lietui ar sningant, taip pat – einant į vakarėlį. Dar vienas privalumas – itin plati kontaktinių lęšių pasiūla. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, galima rinktis tiek mėnesinius, tiek dviejų savaičių ar vienadienius lęšius. Norintiems atnaujinti ar pakeisti savo įvaizdį siūlomi spalvą paryškinantys ir ją keičiantys gaminiai.

Jei nusprendėte nešioti kontaktinius lęšius, visų pirma pasitarkite su akių gydytojais ir optikos salono darbuotojais. Niekada anksčiau nenešiojusiems lęšių būtina atlikti tyrimus, kurie padės nustatyti, kokius lęšius turėtumėte rinktis. Visais atvejais rekomenduojame įsigyti patikimus ir kokybiškus lęšius, kurie suteiks daugiau komforto ir patogumo. Venkite nežinomo gamintojo produkcijos, kadangi rizikuojate ne tik matymo kokybe, bet ir savo sveikata.

Vidutinės kontaktinių lęšių kainos

Kontaktinių lęšių kaina priklauso nuo jų nešiojimo trukmės, gamintojo ir tipo. Patys populiariausi yra mėnesiniai lęšiai, nešiojami dienos metu (vakarais lęšiai išimami ir laikomi specialiame skystyje). Šie lęšiai gali būti parduodami tiek atskirai (po 2 vienetus), tiek pakuotėmis, kurias sudaro 4–6 vnt. Priklausomai nuo gamintojo, lęšių kainą gali siekti nuo 20 iki 40 eurų. Tiesa, dalis pirkėjų teigia, kad tokie lęšiai kelia diskomfortą ir renkasi lengvesnius, orui laidesnius vienadienius lęšius. Paprastai jie parduodami dėžutėmis, kurias sudaro 30 vnt. lęšių. Pakuotės kaina siekia apie 25 eurus. Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra optimaliausias pasirinkimas žmonėms, kurie dažniausiai nešioja akinius ir lęšius renkasi išskirtinėms progoms.

Retesnis, tačiau palankiai vertinamas pasirinkimas – dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai. Jų kaina siekia 15–25 eurus. Dažniausiai jie parduodami pakuotėmis po 6 vienetus. Norintiems pakeisti akių spalvą (ar ją paryškinti) siūlomi spalvoti kontaktiniai lęšiai. Jie gali būti su dioptrijomis arba be jų, todėl lęšius gali nešioti net ir puikiai matantys asmenys. Lęšiai parduodami po 2 vienetus, o jų kaina siekia 11–20 Eur. Tiesa, konkrečiu atveju siūlome pasidomėti pasirinktos parduotuvės asortimentu ir organizuojamomis akcijomis, kurių metu pamėgtus lęšius įsigysite gerokai žemesnėmis kainomis.

Palikite atsiliepimą