Kaip suorganizuoti nepamirštamą mergvakarį

Limuzinai nuomaiGeram mergvakariui ne limuzinų nuoma esmė, o puikios draugės, mokančios suorganizuoti įsimintiną šventę. Žinoma, norisi, kad šventė būtų nekasdieniška, tačiau per daug keistų dalykų rinktis nebūtina. Pakanka ir vieno įdomaus akcento, pavyzdžiui, limuzino, grojančio torto ar keistų kostiumų.

Užklupkite draugę iš pat ryto

Geras mergvakaris prasideda iš ryto, kaip ir limuzinų nuoma. Todėl nusiteikite draugę užklupti anksčiau, o ne „penktą prie Katedros“, kaip kad tarėtės. Geriausios draugės arba giminės sugebės ir susitarti su darboviete, kad merginai būtų staigmena ir ją paleistų iš darbo. Tad bus įspūdinga, jeigu draugę ryte su limuzinu pasitiksite prie jos darbo ir tiesiog „pagrobsite“. Na taip, kažkas darbe sužinos, kad ji tą dieną švenčia šventę, nes prieš tai draugės bus suorganizavusios sutartą pravaikštą. Tačiau visgi vis tiek bus taip, kad draugei bus labai dėl to smagu. O vestuvės ir mergvakariai niekada nėra kažkokie labai privatūs dalykai. Vis tiek paprastai visi aplink sužino, kad tas ar anas susituokė. Dar geriau, jeigu bičiulė darbe turi labai gerų draugų. Tuomet bus galima iš karto tiems draugams ir sutarti viską dėl laisvos darbo dienos. Tiek draugėms iš darbo, mergvakario dalyvėms, tiek šventinei nuotakai.

Krėskite pokštus Rotušės aikštėje

Geriausia, kad jūsų limuzinų nuoma iškart vežtų būsimą nuotaką į miesto centrą. Šventės yra šventės ir jos turi būti matomos. Tad vežkite draugę į Katedros arba Rotušės aikštę ir ten krėskite pokštus. Pirmiausia padarykite kažką tokio įspūdingo, kad draugei tektų keistai apsirengti ir prašinėti iš vyrų parašų, pažadų ar kad šie patikrintų jos keliaraištį. Tokios linksmybės per mergvakarius būtinos. Taip pat nepamirškite ir žibančių raudonų ragelių lankelių – juk jūs visos esate tikrai velnių prišveitusios, jeigu tokį mergvakarį draugei organizuojate. Galiausiai, krėskite pokštus ir vaišinkitės limuzine šampanu tol, kol draugė jau tikrai pasijus savo vakarėlio dalyve.

Eikite per barus

Vakaras – ta dalis, kai visos jau bus kaip reikiant įsilinksminusios ir žaidimus bei pramogas beliks tęsti. Būkite sudarę ėjimo per barus ir naktinius klubus maršrutą. Tai gali būti tokie barai, kuriuose jausitės patogiai, o gal kaip tik – kels iššūkį. Tik neikite į striptizo barus, nes ten, tikėtina, sutiksite savo nuotakos būsimo vyrelio bernvakarį… Pasilinksminkite, nepamirškite draugės fotografuoti bei kitaip įamžinti ir pamatysite, kaip gali būti smagu.

Palikite atsiliepimą