Paskolos.lt – pagalba, kai reikia ne tik greitojo kredito

Išgirdę sąvoką „kreditai“, žmonės iškart įsivaizduoja momentines, SMS žinutėmis ar internetu suteikiamas paskolas nedidelėms sumoms. Tačiau retai kada pagalvojama, jog kreditus teikiančios įmonės gali suteikti ir didesnę finansinę paramą, kurios grąžinimo laikotarpis nebus toks trumpas. Tai puiki išeitis tiems, kurie nenori įsipareigoti bankui, siekia gebėti greitai ir patogiai valdyti paskolų įmokas ir užuot mokėję pradinį įnašą, gali įkeisti savo turimą turtą. Viena populiariausių tokio tipo paskolų teikėjų Lietuvoje – svetainė Paskolos.lt. Čia klientams suteikiamos net dviejų tipų paskolos, kurių dydis – nuo 30 000 iki 100 000 Eur. Aptarkime juos.

Kreditai su automobilio įkeitimu

Greitas kreditas paskolaiTurbūt daugelis žmonių, turinčių nuosavą automobilį, nė nepagalvoja, kad tai gali tapti jų raktu į paskolą, kuriai nereikės kaupti pradinio įnašo. Paskolos.lt suteikia galimybę gauti kreditą įkeičiant automobilį, kurio suma – iki 30 000 Eur. Kaip gauti tokią paskolą? Viskas labai paprasta: privalote turėti ne senesnę nei 13 metų transporto priemonę, susisiekti su įmone Paskolos.lt telefonu ir susitarti dėl laiko, kuomet galėsite į biurą atvykti su automobiliu, kurį norite įkeisti. Jei jo būklė tinkama – nemokamai sudarysite sutartį, įsivertinsite paskolos sąlygas ir gausite sumą, kuri sieks 65 % automobilio rinkos kainos. Jei baiminatės, kad vos gavus kreditą, jūsų transporto priemonė priklausys bendrovei Paskolos.lt, turėkite omenyje, jog ir toliau galėsite naudotis savo automobiliu, kaip ir įprasta.

Kreditai įkeičiant NT

Jei galvoje sukasi puikios verslo idėjos arba norite įsigyti naują būstą, bet neketinate parduoti esamo, galite pasinaudoti puikia Paskolos.lt paslauga, leidžiančia norimą pinigų sumą gauti įkeičiant turimą nekilnojamąjį turtą. Šio tipo kreditai itin palankūs vartotojams: jų palūkanos prasideda vos nuo 1,5 proc., o bendra suma gali siekti 100 000 Eur. Tad belieka įvertinti savo nekilnojamojo turto rinkos vertę ir pateikti paraišką, kurios metu bus įvertinta, kokio dydžio paskola jums gali būti suteikta. Beje, Paskolos.lt siūlo kredito mokėjimo sustabdymą 12 mėnesių. Tai leidžia apsidrausti ir įsivertinti galimas rizikas bei neplanuotas išlaidas, kurios kuriam laikui sutrikdytų įprastą įmokų grąžinimo tvarką.

Palikite atsiliepimą