Kaip užsiauginti raumenis: patarimai

Papildai sportininkamsKiekvienas jaunas paauglys svajoja turėti tvirtą „rėmą“, atrodyti vyriškai ir gal net būti raumeningas. Vieniems toks kūno sudėjimas susiformuoja natūraliai, kitiems tenka daug sportuoti, kaip papildai reikalingos amino rūgštys, bei tenka kaip reikiant prisižiūrėti figūrą. Tačiau iš tiesų visada galima tiesiog pradėti nuo kelių protingų žingsnelių ir tada pamažu prieiti prie norimos figūros. Keletas patarimų, kaip paaugliams tapti vyriškesniam nepersitempiant ir išlaikant discipliną.

Papildai ir amino rūgštys

Visų pirma, pats blogiausias dalykas būtų galvoti, kad papildai, iš butelio geriamos amino rūgštys automatiškai užaugins raumenis. Ypač jauname amžiuje, kai dar visas sudėjimas tik formuojasi natūraliai, nereikėtų per daug piktnaudžiauti įvairiais papildais. Pirma verta pradėti sportuoti be šių papildomų medžiagų. Įsivažiuoti į sporto režimą pamažu, o vėliau, jeigu tikrai tai neduoda rezultato, galima naudoti tuos maisto papildus, kurie yra leidžiami ir jauname amžiuje. Matysite, kad kai kuriuos iš jų galima naudoti tik nuo 18 metų. Bet kokių medžiagų perteklius paauglystėje gali išbalansuoti natūralius procesus, tad viską reikia vartoti atsargiai, atsakingai, pasitariant su treneriais ar gydytojais. Bet ne su draugais ir ne su tuo 14 metų klasioku, kuriam per vieną vasarą pavyko užsiauginti Švarcnegerio pečius.

Sportas

Sportuoti sveika visada, bet kuriame amžiuje. Sportas yra sveikata, ir šis pasakymas – ne iš piršto laužtas. Jeigu norite sveikai gyventi, turite pradėti tai jau dabar, o paskui visą gyvenimą galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Jeigu norite sportuoti, pirma sportą pamilkite. Išsirinkite sporto šaką, kuri jums labiausiai padėtų, su kuria jūs jaustumėtės geriausiai. Gal tai dviratis, gal komandiniai žaidimai, gal bėgiojimai. O kai sportą pamilsite apskritai, tada ir štangų kėlimas bei kitos sporto šakos, reikalingos būtent raumenų masės didinimui, neatrodys tokios svetimos: jos bus tarsi nauja pakopa.

Maistas

Maitinkitės sveikai, pagal rekomendacijas, teikiamas medikų, atsižvelgiant į savo amžių. Turi būti kasdien pasiekiamas balansas: kad būtų pakankamai daržovių, grūdinių produktų, mėsos, žuvies, pieno. Turite gauti normalią baltymų, angliavandenių, riebalų dozę. Alkoholis niekada neatneša naudos, todėl jo nevartokite.

Meilė

Pats geriausias papildas, norint sukurti idealų save – meilė. Jeigu įsimylėsite, galėsite labai greitai numesti antsvorį, išmokti užsienio kalbą, išsilaikyti teises, tapti klasės pirmūnu ar užsiauginti gražius raumenis. Meilė paauglystėje yra bene pati didžiausia jėga, kuri, atrodo, atneš pačią didžiausią laimę, todėl nebėkite nuo meilės, o pasistenkite, kad neliktumėte prie suskilusios geldos – stenkitės.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip užsiauginti raumenis: patarimai

Palikite atsiliepimą