Buitinę techniką parduodanti Ozis.lt internetinė parduotuvė siūlo itin platų įvairių gamintojų orkaičių bei viryklių pasirinkimą. Orkaitės skiriasi savo spalvomis, stiliumi, kainų variacijomis. Prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurių terminai detalizuojami prekių aprašymuose ir garantiniame talone. Įsigijus orkaitę dera pasirūpinti jos ilgaamžiškumu ir tvarkingu stoviu. Namuose naudojamus elektroninius buitinius prietaisus reikia prižiūrėti itin kruopščiai, o prieš įsigyjant, atkreipti dėmesį, ko reikės tvarkingam prietaiso stoviui palaikyti. Kuo kokybiškesnę viryklę ar orkaitę pasirinksite, jos priežiūra bus paprastesnė. Įvairios viryklių dangos reikalauja skirtingų valymo metodų bei priemonių, tad kokiais būdais valomos orkaitės ir viryklės ilgiausiai išlaiko savo pradinį stovį?
Dažyto paviršiaus kaitlenčių emaliai yra lengviausiai valomi tiek buitinės chemijos priemonėmis, tiek vandeniu suvilgytu skudurėliu. Jeigu viryklės paviršius yra kaitinamas dujomis, patogiausia, kad tokio tipo viryklė turėtų nuimamas groteles. Jas galima paprastai plauti indaplovėje ar rankiniu būdu. Štai stiklo keramikos kaitlentėms reikia ypatingesnės priežiūros, nes ją lengva subraižyti. Taigi, nenaudokite šiurkščių kempinių ar gremžtukų. Tiesa, ant tokių kaitlenčių vanduo pridega retai, o jei prižiūrėsite, kad taip nenutiktų, kaitlentės priežiūra išliks minimali.
Orkaičių valymas yra kiek sudėtingesnis, nes prie jų yra sunkiau prieiti. Tačiau dauguma šiuolaikinių orkaičių turi išimamus vidinių durelių stiklus bei išimamus laikiklius skardoms. Juos išėmus ir laikantis gamintojo siūlomų reikalavimų, su specialiomis valymo priemonėmis lengvai išvalysite nešvarumus. Taip pat nemažai naujos kartos orkaičių gamintojų orkaites siūlo valyti garų pagalba. Į specialią vietą orkaitės dugne yra pripilama vandens, įjungiama valymo funkcija ir nustatoma maždaug septyniasdešimties laipsnių temperatūra. Taip pakaitinus orkaitę nešvarumai tampa lengvai nuvalomi šluoste, nenaudojant jokių specialių priemonių.