Reikalavimai naujam butui Palangoje

ButasNors atrodo, kad Palanga yra mažas miestas, ir butai Palangoje galbūt sudaro ne tokį ir platų pasirinkimą, tačiau tada, kai norisi pirkti tą savo vienintelį, visgi paaiškėja, kad tų butų pasirinkimas nemažas, ir galima taikyti savo reikalavimus. Mes nusprendėme, kad nekilnojamas turtas Palangoje yra gera investicija ir kartu malonios gyvenimo pradžios atspirties taškas. Todėl ir pradėjome ieškoti ten sau tinkančio buto. Tačiau beieškant ėmė kaip ant mielių dygti nauji, mūsų pačių sugalvojami reikalavimai. Pasirodo, yra tikrai nemažai priežasčių, kodėl mes norėtume vienokio ar kitokio buto. Taigi, renkamės jau porą mėnesių ir vis dar neradome to vienintelio.

Butas didelei šeimai

Pirmiausia mes pirkdami apie butą galvojame, kad dabar jau norėtume įsigyti tokį, kad vėliau butai Palangoje ir vėl netaptų pagrindiniu klausimu. Kad nereikėtų po kelių metų ieškoti naujo. O dėl ko gali tekti? Juk atrodo, jeigu butai Palangoje atrodo dabar vienaip, tai ir vėliau tarsi turėtų atrodyti panašiai. Tačiau iš tiesų yra taip, kad buto kitokio gali prireikti, jeigu pasikeis mūsų pačių situacija. Tai yra, jeigu mes patys pasikeisime. O tokių planų, kaip jauna šeima, žinoma, irgi turime. Galvojame apie šeimos pagausėjimą ir dar nesame tikri, kur sustotume. Taigi, butą norisi pirkti tokį, jau kad visi jame galėtume ir gyventi, ir kad nereikėtų vėliau plečiantis šeimai persikraustyti tai iš vienos, tai į kitą vietą.

Patraukli turistinė vieta

Be viso to, norisi, kad ir vieta būtų patogi turistinė. Ką mėgsta turistai? Kai arti būna jūra, pušys ir centras. Mes nesame turistai, bet dėl savęs norime to paties. Juk, jeigu jau gyveni pajūrio mieste, tai kam tada gyventi taip, kad turėtum eiti daugybę kilometrų, norėdamas pabūti prie jūros? Žodžiu, norint pabūti prie jūros, reikia ir pirkti namus ten. Be to, kadangi būstas būtų didelis, tai kol tos šeimos atsiras daugiau, dar galėtume išnuomoti kai kuriuos kambarius turistams.

Kartu atokiau triukšmo

Taip, pačiame centre nesinorėtų. Ten kartais per daug būna to triukšmo. Aš moku užmigti bet kokiame triukšme, man netrukdo niekas, tačiau jeigu galvotume apie vaikus, kūdikius, tai tikrai reikėtų pasistengti, kad visiems būtų patogu.

Gera buto būklė ir tinkama kaina taip pat yra kriterijus, nes su visais šiais reikalavimais jau ieškome tokio kaip ir optimalaus sprendimo.

Palikite atsiliepimą