Naujuose namuose – nauja virtuvė

Voke3Kai pagaliau radome tinkamą butą, kurį tikrai norėjome nuomotis visi trys, pamatėme, kad baldai bus šiokia tokia bėda. Jų čia buvo, tikrai nedaug, pagrinde buvo sudėti visi nauji virtuvės baldai, tačiau visų kitų dalykų, deja, labai trūko. Norėjosi, kad čia būtų viskas sutvarkyta, įrengta, kad su baldais viskas būtų tvarkoje, bet jų daug kur trūko. Supratome, kad baldai turės iš seno buto čia keliauti, ir kiekvienas spręsime pats, kam kokie atiteks, nes kas ką atsiveš, tas tą ir turės.

Virtuvė

Kaip jau minėjome, virtuvės baldai buvo visi sudėti. Turbūt pats blogiausias dalykas, kai nuomojiesi butą, būna ta situacija, kada nėra sudėta virtuvės baldų, o labiausiai – virtuvinės technikos. Na gerai, patys virtuvės baldai dar gal gali būti kažkuo pakeičiami, tu dar gali iš kažkur gauti taburetę, ją čia pasidėti, ir tada labai smagiai gyventi. Tačiau, jeigu tu nenori šiaip prisipirkti krūvų baldų ir jų tampytis iš vieno buto, kurį nuomojiesi, į kitą, tai jau geriau tie virtuvės ir visi kiti baldai būtų savo vietoje. Jeigu esi nuolat namus besinuomojantis žmogus, o gal dar ir planuojantis keliauti, ir būtum apsikrovęs baldais. Virtuvės baldai šiame bute man visai patiko, nes jie buvo šviesūs, švarūs, ąžuoliniai, gal net nestandartiniai.

Mano kambarys

Mano kambaryje buvo dvi puikios sieninės spintos. Iš pradžių jų net nesimatė, nes jos yra tarsi sienoje. Vėliau paaiškėjo, kad jose itin patogu viską laikyti, ir kartu tai visiškai neapkrauna kambario, išlaiko jį gražų ir erdvų. Taip pat buvo mažas staliukas, tačiau panašų aš jau turėjau, tad jį atidaviau kitiems kambariams. Visus kitus baldus atsivežiau pati: sofą, stalą, kėdę.

Brolio kambarys

Pas jį buvo padėtos dvi didelės spintos, kuriose jis planuoja laikyti drabužius ir daiktus. Taip pat buvo keista sudedama lova. Iš pradžių teko svarstyti, ar jis išvis ant jos planuoja miegoti, nes gal reikėtų pirkti naują ir gražesnę. Bet galiausiai jis nusprendė, kad viskas gerai, ir kad jam toks pasirinkimas tinka.

Stasio kambarys

Jo kambaryje buvo itin daug erdvės. Kambarys ir šiaip jau buvo turbūt didžiausias, su daugiausia langų, balkonu, o dar jame ir baldai buvo vos du. Spinta ir kėdė. Taigi visa kita, ko trūko, teko atsivežti jam pačiam ir pasidėti.

Palikite atsiliepimą