Kodėl plaukų priauginimas – kartais geriausia išeitis?

Galbūt ne visi žino, kad plauku priauginimas kaina iš tiesų nelabai ir lenkia kitas plaukų tvarkymo paslaugas. Jeigu norite prisiauginti plaukus ir pasijusti gražiai, tuomet tą galite padaryti. O ši paslauga, pasirodo, neretai net ir sutaupys jums kelis eurus…

Paslauga nebrangi, įspūdis neįkainojamas

PriauginimasVisų pirma, pakalbėkime apie prigimtį. Ką mums sako ir ką mums sufleruoja nuostabūs ilgi plaukai? Jie mums tarsi sako, kad tas žmogus sėkmingas, laimingas, kad jam viskas gyvenime gerai sekasi, kad jis, visų pirma – sveikas. Taigi, šis įspūdis, ateinantis su mūsų genetika, ir mums sunku su tuo kovoti. Pamatę ilgus ir blizgančius, sodrios apimties plaukus mes jaučiamės, tarsi bendrautume su sveiku, laimingu, gerai atrodančiu žmogumi. Nors galbūt iš tiesų bendraujame su gerokai sergančiu žmogumi, kuris dėvi peruką. Taigi, plaukų priauginimo kaina, palyginus, yra nedidelė, atsižvelgiant į tai, kokį milžinišką įspūdį ji gali suteikti. Kitaip negu, pavyzdžiui, kokie nors limfodrenažiniai masažai šlaunims, kur už didžiulę kainą pamasažavus šlaunis šiek tiek sumažėja celiulitas, tačiau niekas to beveik nepastebi. O plaukus juk matome visada, nes žiūrime žmonėms į veidus, ir žmonės tų veidų nesidangsto.

Kai plaukai ilgesni tiesiog neužauga…

Kai kuriems žmonėms tiesiog nelemta turėti ilgus plaukus. Tiksliau, kai kurioms moterims. Jie sausi, ploni, skyla, lūžta ir niekada neužauga ilgesni nei iki pečių. O juk to, ko neturi, visuomet norisi labiau. Taigi, kartais galima sau leisti nuostabų malonumą: gauti tai, ko iš tikro nori – ilgesnius plaukus. Jeigu taip padarysite, nieko neprarasite. Kartais leiskite sau šią keistą pramogą ir pamatysite, kaip iš tiesų gera gali būti, net ir tada, kai plaukai patys neužauga. Juos priauginimus, niekas nepasakys, kad netikri. O ir nereikės kišti beprasmiškai pinigų į šampūnus ir augimą skatinančius kremus, nes jūs tiesiog turėsite ilgus plaukus be jokios magijos.

Kad nereikėtų vargti su spalvotu dažymu

Kartais taip norisi išbandyti kažką naujo ir nusidažyti kelias sruogas ryškia spalva. Tačiau ta ryški spalva atrodys gerai tik iki pirmo plovimo. Vėliau net ir ilgalaikiai dažai ima plautis. Tačiau spalvotos sruogos priaugintos – nuostabi išeitis. Jums nereikės abejoti, netikėti, kad viskas bus kažkaip ne taip. Ir tikrai viskas bus gerai, turėsite gražius spalvotus plaukus, kokių ir norėjote, ir dėl to nereikės iš esmės nieko daryti.

Palikite atsiliepimą