Kokie etapai turi būti atlikti, norint įsirengti oras vanduo sistemą patalpų šildymui?

Jei apsisprendėte namų šildymą patikėti oras vanduo sistemai, turbūt jau žinote, kokia tai šildymo sistema ir kaip ji veikia. Oras vanduo sistema skirta ne tik patalpoms šildyti, nes ją galima lengvai integruoti į bet kurią kitą namuose esančią šildymo ar karšto vandens sistemą. Nors esate tvirtai nusprendę įsigyti šią šildymo sistemą, perskaitykite patarimus, kad išvengtumėte nereikalingų išlaidų ar pasirinkimo klaidų.

Pasirūpinkite, kad norimose apšildyti patalpose būtų išvedžiota šildymo sistema

Oras vanduo sistema vis populiarėja Lietuvoje dėl didelio efektyvumo ir mažų eksploatavimo išlaidų. Šildymo sistemas galima įrengti tiek naujuose, tiek renovuojamuose pastatuose, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į pastato energinį efektyvumą.

Kalbant apie šilumos siurblio oras vanduo vietą name, tai neturės įtakos jo našumui ir efektyvumui. Sėkmingam įrengimui svarbiausias veiksnys yra tai, kad jau būtų įrengta vėdinimo ar šildymo sistema. Juk būtent per šią sistemą šilumos siurblys sugers šaltą orą iš lauko, o paskui paskirstys jį jūsų namo viduje. Patalpose, kuriose šildymo sistema jau yra išvedžiota ir paruošta pajungimui, šilumos siurblį bus lengva prijungti prie radiatorių ar grindų šildymo sistemos. Taip pat prireikus ją galima prijungti ir prie iš anksto izoliuotos vandens talpyklos.

Nors oras vanduo sistemą įsirengti yra ganėtinai lengva, šį darbą patikėkite specialistams

Įsigiję oras vanduo sistemą, galite pasinaudoti daugybe privalumų. Pirmiausia, šios sistemos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl jos ilgai tarnauja. Antra, juos labai lengva sumontuoti net ir tiems, kurie nėra susipažinę su sistemomis ar santechnika. Tačiau įsigijus (geriausia dar prieš įsigyjant) oras vanduo sistemą, yra patartina įrengimo darbus patikėti šios srities specialistams. Šildymo sistemos įrengimui reikia tam tikrų žinių, todėl prieš apsispręsdami dėl šios sistemos montavimo darbų svarbu kreiptis į specialistus – jie tiksliai paaiškins, kaip veikia įranga, ir patars, koks modelis geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Specialistai, atlikę montavimo darbus taip pat suteikia montavimo garantiją ir garantiniu laikotarpiu teikia aptarnavimo paslaugas, jei jums jų prireiktų. Jis turi įvertinti jūsų namo energinį efektyvumą ir šildymo charakteristikas, taip pat išmatuoti galimus temperatūrų skirtumus visame name.

Palikite atsiliepimą