Kokie tinkami baldai svetainei?

Svetainė – pagrindinė namų erdvė. Čia susirenka šeimos nariai, ateina pasisvečiuoti draugai bei artimieji, todėl šis kambarys tampa pačiu svarbiausiu. Dėl šios priežasties ir baldai svetainei turi būti tinkamai parinkti. Jie turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs bei patogūs.

SvetainėPirmiausia derėtų pagalvoti kokių spalvų jums norisi šioje erdvėje. Galbūt norite ryškių akcentų, o gal ramių pastelinių spalvų? Baldus galima derinti prie vyraujančių spalvų, pavyzdžiui, sienų spalvos, užuolaidų, grindų ir pan. Taip pat galima rinktis atskiras baldų spalvas, tarkim, jūsų svetainė šviesių spalvų, o baldai parenkami raudonos ar juodos spalvos. Tai bus kontrastingas pasirinkimas. Dabar tampa populiarios neįprastos spalvos: turkio, rožinė ar salotinė. Vis dėl to su šiomis spalvomis dera elgtis atsargiai. Jos labiau tiks meniškos sielos ar jauniems žmonėms, o santūriems lietuviams labiau tinka ramios žemės spalvos: ruda ar juoda. Vis dėl to, jeigu norite kažko lengvo, tačiau bijote rinktis ryškias spalvas, o žemės spalvos jums atrodo jau nusibodusios, tai visuomet galite pasirinkti svetainei tinkančius baltos spalvos baldus. Pagalvokite ir apie spalvų derinius, pavyzdžiui, pilka su balta.

Kokie tinkami baldai svetainei sunku atsakyti vienareikšmiškai. Apsisprendus dėl spalvos, reikia rinktis ko iš baldų tikimasi. Daugelis įsivaizduoja svetainėje derančius minkštuosius ir kietuosius baldus. Žinoma, jei norima išskirtinio interjero, tai galima rinktis kėdes, suolelius ir pan., tačiau ar tai bus patogu jums ir jūsų svečiams jau yra kitas klausimas. Vis dėl to, patogu svetainėje turėti minkštasuolį, sofą, fotelius ar pufus. Taip pat galima priderinti ir tinkančias kėdes bei staliukus.

Renkantis baldus svetainei reikia atkreipti dėmesį ir į medžiagas. Dabar išties gausus pasirinkimas: įvairūs audiniai, natūrali mediena, laminuota medžio drožlių plokštė ir t.t. Geriausia nuvykti pas baldų gamintojus ar į baldų parduotuvę ir iš pateikiamo asortimento pasirinkti tokias medžiagas, kurios jums ne tik tiks, bet ir jas bus paprasta prižiūrėti.

Kitas ne mažiau svarbus niuansas susijęs su svetainės baldų stiliumi. Taip, stilius ir čia svarbus, nebent jums visiškai nesvarbu kaip atrodys baldai jūsų namuose. Baldų stilių patartina derinti prie kuriamo interjero stiliaus. Galima rinkti tiek klasikinius, tiek ir modernius baldus. Taip pat visuomet bus madingi senoviniai baldai. Išsirinkti tinkamus baldus svetainei nėra paprasta. Svarbu rinktis patogius, gražius ir kokybiškus gaminius. Tai užtikrins, kad baldais džiaugsitės ne vienerius metus ir neturėsite jais nusiskundimų.

Palikite atsiliepimą