Mūsų mylima juoda mašina

Kai paskutinį kartą ir vėl atrodė, kad mūsų juodoji mašina daugiau nebevažiuos, akumuliatoriai internetu vėl suteikė viltį. Pasirodo, gedimo iš viso net nebuvo, reikėjo tik pakeisti senąjį akumuliatorių nauju. Kas gali būti geriau žmonėms, kurie tiek visko išgyveno su viena mašina, ir norėtų toliau taip pat vis dar važinėtis su ja. Taigi, štai šiek tiek prisiminimų apie tai, ką mums reiškia ši mašina, kuriai išsigelbėti padėjo dabar tiesiog geri nauji akumuliatoriai internetu.

Pirkta Ukmergėje

Mašinos parengimasŠią mašiną vyras pirko Ukmergėje. Ten dirba jo pažįstamas, kuris padeda įsigyti pigiau mašinas, kuris pats gali užtikrinti, kad jos nebus labai blogos. Aišku, ir jam tenka apsigauti, kad ir dėl akumuliatoriaus. Jeigu tikrai viskas būtų buvę gerai, tai pirmiau būtų sugedęs ne jis. Pirmiau ir sugedo ne jis, bet pagal viską akumuliatorius turėjo laikyti dar 10 metų. Taigi, tada jis mašiną pirko už 2000 litų, tuo metu, prieš 4 metus, tai buvo visai nemaži pinigai kaip žmogui, kuris studijuoja, o dirba tik nereguliariai. Tačiau negalėjai tikėtis ir kad ta mašina važiuos laba gerai. Buvo galima nujausti, kad anksčiau ar vėliau prasidės gedimai. Visi juk žino, kad kai perki seną naudotą mašiną pigiai, tai sukiši į ją vis tiek daug pinigų.

Dirbo su ja Kaune

Tada vyras dažnai su ja dirbdavo Kaune. Vežiodavo statybines medžiagas. Dėl to ir pirko tokio universalaus kėbulo tipo. Reikėjo, kad būtų daugiau vietos ir, kad daugiau visko galėtų tilpti ten gale. Reikia kartais ir kokią lentą, skardą ar net kopėčias įsimesti ir vežtis dirbti. Mes taip pat turėjome ir kitą, mažesnę mašinytę. Bet man visada labiau patikdavo važinėtis su didele, nes joje viskas telpa, kažkaip saugiau. Tik viena bėda, kadangi ji naudojama darbui, tai vyras nespėdavo jos valyti, dažnai ten likdavo visokių pjuvenų.

Kelionės po gamtą

Vasarą mums ji tarnaudavo kone kaip koks kemperis. Esame net važiavę į vieną muzikos festivalį ir miegoję mašinoje. Nebuvo labai patogu, nes nemėgstu, kai pro langus tave mato žmonės, bet užtai jaučiausi sausa. Tuo tarpu visi kiti žmonės šlapo palapinėse – ne juokais lijo tuo metu. Galiausiai mums vasarą patinka su ja šiaip važinėtis prie ežero. Vyras prisideda meškerių, palapinių, aš grybų miške prirenku pilnus kibirus.

Palikite atsiliepimą