Kokiu impulsu tapo vyriški kostiumai?

Visai neseniai teko karštai diskutuoti apie įvairias madas. Na, tarkim, vyriski kostiumai 2016. Tuokart su pašnekovu pastebėjome, kad iš žurnalų viršelių į mus žvelgia vis atletiškesni vyrai su vis mažiau oro kvėpuoti palikusiais kostiumais. Panašu, kad vyras be pilvo, kaip butas be balkono jau išėjo iš mados ir ateina naujo kūno kultas. Tad, kuriame strategiją kaip tuos galiūno raumenukus susikonstruoti.

Kodėl?

Kostiumas tauPrieš pradedant kažką daryti reikia plano. Tad mes su galingo stoto pašnekovu nusprendėme, kad reikia taupyti drabužių sąskaita. Pigūs vyriški kostiumai, kaip žinia, nulieti ant antikos super herojų, o ne vakarais alutį mėgstančių žmonių (tokių kaip mes). Tad tikslas rastas. Pigūs vyriški kostiumai ir sutaupyti keli šimtai eurų verti išlieti prakaitą.

Kaip?

Visas internetas perkrautas informacija apie sveiką mitybą ir sportą. Na, žinoma, nėjome konsultuotis su dietologais. Tačiau pasiruošėme mitybos ir fizinio aktyvumo planą. Tuo tarpu, vyriški kostiumai internetu buvo ieškomi beveik kiekvieną pertrauką.

Į darbą pliaupiant lietui, saulei dar nenugalėjus tamsos, važiavom mindami dviračius. Beje, tai buvo septyni kilometrai į vieną pusę. Galvojom, kad pasiekus kelionės tikslą daugiau nieko nesinorės, bet klydom. Žodis maistas prilygo keiksmažodžiui. Pigūs kostiumai buvo mintis, kuri padrąsino. Juk pigiau, yra geriau. Taip ir įsivaizdavome, kaip apolonai įsisprausime į M dydžio kostiumą ir kalėdiniame baliuke su mumis suguls dvi pasileidusios kolegės. Tokios mintys vedė pirmyn. Net po antros grikių porcijos žvalgėmės internete kažko panašaus, kaip vyriskas kostiumas kaina ir kostiumai vyrams kaune.

Rezultatas

Po mėnesį trukusių kankynių su 2200 kalorijų norma per dieną (na žinote, pusryčiams varškė, pietums virta vištiena su daržovėmis, o vakarienei košė ir dar per dieną keli vaisiai, bei du litrai vandens) nukrito penki kilogramai. Man tiko dydžiu mažesni iš peržiūrėtų vyriski kostiumai kaune ir vyriški kostiumai vilniuje ar vyriski kostiumai klaipeda. Pirmas paslydimas su tortu tapo dideliu dvasiniu išbandymu. Nors kolegės ir neatsigulė, bet pagerėjo savijauta ir susipažinau su miela mergina. Pigūs vyriški kostiumai nėra mano prioritetas. Kolega paskaičiavo, kad vyriski kostiumai nuoma yra naudingesnis ir pigesnis variantas, dirbant tokį darbą kaip mūsų. Na žinote, džinsai ir nudriskę marškinėliai, o vyriški kostiumai ištraukiami iš spintos du kartus per metus.

Vietoj išvadų:

  • Pigūs vyriški kostiumai arba moteriškos suknelės gali tapti puikiu impulsu gyvenimo būdo keitimui. Tereikia konkrečiau apsibrėžti tikslą.
  • Pigūs kostiumai yra internete arba nuomos punktuose.
  • Kaina nepriklauso nuo drabužio dydžio.

Palikite atsiliepimą