Maisto papildai vaikams: Kaip pasirinkti?

Vaikiški papildai maistuiKiekvienam tėveliui turbūt juoką sukėlė klausimas apie tai kaip rinktis vitaminus vaikams. Vis dėlto, vakar pirkdama žuvų taukus savo atžaloms, pastebėjau, kad vaistininkai gana įdomiais būdais bando manipuliuoti vardan didesnių pardavimų. Tad, šiandien, pasikalbėkime apie galimybes, kuriomis galima kovoti prieš šiuos beveik partizaninius šnipų metodus.

Natūralumas

Pirmiausiai ką daro beveik visi vaistininkai, tai bruka vitaminus su kvapais ir papildomais skoniais. „Juk kvepiantys maisto papildai vaikams noriau bus suragauti.” – sako jie. Nepamirškime, kad būtent tokie maisto papildai vaikams kainuoja brangiau nei natūralūs maisto papildai vaikams. Naturalus vitaminai vaikams nekvepia nei vaisiniais dažais, nei askorbo rūgštimi. Dažniausiai, žuvų taukai nekvepia niekuo.

Papildai vaikams ir neturėtų kvepėti dažais ar vaisiais. Kuo natūralesnis gaminys yra, tuo mažiau pašalinių kvapų jis turi. Juolab, čia tik mitas, kad vaikai skaniau suvalgys citrina kvepiančius riebalus. Iš tiesų, maži vaikai ir be jokių kvapų puikiai geria šiuolaikinėmis technologijomis išvalytus švarius žuvies taukus ar kitus vitaminus.

Net juokinga pagalvojus, kad vitaminai vaikams imunitetui stiprinti be kvapų ir sintetinių priedų kainuoja mažiau, nei su jais.

Populiarumas

Dar vienas itin mėgstamas vaistininkų kabliukas. Jis paprastai prasideda: „Šiuos tai visos mamos perka, o vitaminai marsieciai atsiliepimai geresnių būti negali”. Tačiau ar tikrai? Taip, maisto papildai, kurie turi gerus atsiliepimus suteikia pasitikėjimo savimi ir savo sprendimu, juos įsigyti. Visgi, aš rekomenduoju tokios vaistininkės paprašyti palyginti veikliąsias medžiagas, kurias turi du lyginami maisto papildai.

Maisto papildai vaikams retai kada yra perkami iš visiškai negirdėto gamintojo. Tačiau prekinių ženklų vaikytis taip pat nerekomenduojama. Internete vitaminai vaikams supermama forumuose galima užtikti nemažai informacijos apie daugelį gamintojų. Jeigu ją suderinsime su gydytojų žiniomis, šeimos gydytojo kabinete, neprašausime pro šalį.

Kaina

Vitaminai vaikams guminukai savo kaina skiriasi nuo vitaminai vaikams apetitui gerinti. Ir taip yra ne tik dėl veiklių medžiagų, tačiau ir jų kiekio. Tarkim, vitaminai vaikams marsiečiai skirti bendram vaiko organizmo tonusui palaikyti. Vitaminai vaikams nuo 2 metu žiemos metu yra svarbūs imunitetui stiprinti. Tačiau ne kaina iliustruoja jų kokybę. Jokiu būdu neklausykite vaistininkės tauškiančios, kad neva vieni ar kiti papildai vaikams yra geresni ar blogesni tik dėl didesnės kainos.

Juk jeigu vaikui reikia tik vienos veikliosios medžiagos kam mokėti už dešimt sintetinių kvapų, gaminio reklamos ir kitas išlaidas.

Vienas atsiliepimas apie “Maisto papildai vaikams: Kaip pasirinkti?

  1. Augančiam vaikui labai svarbu gauti tinkamų maistinių medžiagų ir vitaminų. Tik kaip nepasimesti pasiūloje? Man, vis tik, pirmoje vietoje yra natūralumas. Stengiuosi rinktis iš patikimo gamintojo, pasiklausti draugių atsiliepimų, ką duoda savo vaikams, pasiskaityti atsiliepimus apie vienus kitus produktus ir gamintojus. Žuvų taukus vaikams renkuosi tik natūralius, be skonių, priedų ir kuo geriau išvalytus.

Palikite atsiliepimą