Kvepalai moterims: Kaip išsirinkti save atskleidžiantį kvapą?

Pasirinkti save atskleidžiantį aromatą yra sudėtingiau nei atrodo. Juk vien to, kad kvapas patinka ir yra malonus nepakanka. Pirmiausiai todėl, kad netinkamai parinkti kvepalai, praėjus tam tikram laikotarpiui, gali pradėti erzinti, arba visiškai nederės su kūno kvapu, ir tamps nemalonūs. Norint išvengti tokių situacijų, verta laikytis penkių pagrindinių taisyklių.

Tikslas

MoterimsKvepalai moterims turėtų būti renkami pagal tai, kur jais bus kvepinamasi. Juk sakoma, kad kvepalai moterims yra lyg paskutinė ir svarbiausia aprangos detalė, todėl, natūralu, kad nosį rėžiantys vakariniai kvepalai nederės įtemptai darbo dienai, o lengvi ir gaivūs kvapai bus užgožti įvairiausių aromatų, vakarėlyje.

Jeigu dvejojate atsigręžkite į klasiką – tikrai neprašausite pasirinkus: kvepalai moterims hugo boss arba kvepalai moterims calvin klein.

Sezonas

Skirtingi aromatai skirti skirtingiems metų laikams. Kvepalai moterims 2016 tai tik patvirtina – vasarą dominavo gaivūs gėlių kvapai, tokie kaip kvepalai moterims lacoste arba kvepalai moterims dior, tuo tarpu žiema ir beartėjančios didžiosios metų šventės yra lyg atiduota duoklė saldumynams ir vanilės kvapams (Pavyzdžiui, kvepalai moterims hugo boss ir kvepalai moterims chanel).

Neskubėti

Labai svarbu neskubėti renkantis tokį subtilų gaminį, kaip kvapas. Juk kiekvienas žmogus turi individualų kvapą ir pasipurškusios dvi moterys tais pačiais kvepalais gali kvepėti skirtingai (viena alyvomis, kita – vandens lelijos kvapu). Juolab, kad žmogaus uoslė gali vienu metu atskirti tik keturis kvapus.

Unikalumas

Kvepalai moterims turi unikalią savybę – po kurio laiko aromatas pasikeičia. Todėl moterims, užpurškus ant kūno kvepalų reiktų palūkėti ir aromatą po kurio laiko užuosite daug tiksliau. Jeigu vis dvejojate nepabijokite imtis gudrybės ir pasirinkti parfumeriją pagal savo įgimtas savybes. Kvepalai moterims pagal zodiaką gali tapti puiku sufleriu.

Alergijos

Kvepalai moterims gaminami iš eterinių aliejų. Tad visuomet yra tikimybė, kad kuri nors sudedamoji dalis gali erzinti jautrią odą, arba net sukelti alerginę reakciją. Greičiausiai, tai blogiausia kas gali atsitikti, todėl moterims reiktų paskaityti kvepalų sudėtį. Visą informaciją galima lengvai rasti internetu – kvepalai moterims pigu lt ar kituose puslapiuose.

Palikite atsiliepimą