Stumdomos durys interjere ir spintų pasirinkimo kriterijai

Namų interjeras – viena svarbiausių gyvenamosios aplinkos kūrimo sričių, kuriai skiriame itin daug dėmesio ir negailime investicijų. Be to, originalūs ir stilingi baldai padeda realizuoti erdvės funkcionalumo ir praktiškumo reikalavimus. Vienas populiariausių šiuolaikinių namų pasirinkimų – stumdomos durys. Nors minėtosios sistemos gali būti naudojamos gyvenamųjų erdvių atskyrimui, dažniausiai kalbama apie slankiojančių durų montavimą spintose ar drabužinėse.

Stumdomų durų pranašumai

Spintos stumdomomis durimis padeda išnaudoti gyvenamosios erdvės plotą. Tai vienas praktiškiausių pasirinkimų mažos kvadratūros būstams, kuriuose vertinamas kiekvienas centimetras. Priešingai nei įprastos varstomos konstrukcijos, stumdomos durys nereikalauja papildomos erdvės durų atvėrimui ar užvėrimui. Be to, modernūs gamybos sprendimai užtikrina saugų durų naudojimą ir apsaugo nuo pirštų prisivėrimo. Tai itin patogu, jei galvojate apie spintas vaikų kambariui.

Durys spintomsVertinant stumdomų durų privalumus, negalima pamiršti ir nepriekaištingos estetikos. Pirkėjai gali rinktis iš itin plačios durų dizaino pasiūlos, atitinkančios individualius pageidavimus. Stumdomos durys gali būti įvairių spalvų, skirtingų raštų, tonų ir ornamentų. Be to, atsižvelgiant į konkrečius lūkesčius, galima rinktis įvairius dekoro elementus, stiklo intarpus, medžio dirbinius ir t. t. Dizaineriai teigia, kad tinkamai parinkti stilistikos sprendimai šias sistemas leidžia pritaikyti tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

Pasirinkimo kriterijai

Rinkdamiesi stumdomas sistemas, visų pirma turite nuspręsti, kokio tipo uždarymo mechanizmą montuosite. Pirkėjai gali rinktis duris su storais arba nematomais, t. y. vidiniais, apvadais. Paslėpti apvadai siejami su modernesniu ir šiuolaikiškesniu pasirinkimu. Tiesa, šis sprendimas reikalauja kiek didesnių investicijų. Kitas klausimas – stumdomų sistemų vieta jūsų namuose. Nusprendę kreiptis į baldininką, turite tiksliai žinoti, kur šias duris montuosite ir kokie yra pasirinktos erdvės išmatavimai. Priklausomai nuo to, ar ieškote durų spintai ar drabužinei, ar duris montuosite miegamajame, palėpėje ar erdvėje po laiptais, skirsis ir jūsų pasirinktų konstrukcijų gamybos kaštai bei technologijos. Primename, kad stumdomos durys gali būti įrengiamos praktiškai bet kokioje aplinkoje, nepriklausomai nuo grindų ir lubų padėties.

Kad spintos stumdomomis durimis džiugintų savo ilgaamžiškumu ir patikimu naudojimu, atsakingai rinkitės baldininkus, su kuriais ketinate dirbti. Lietuvoje itin palankiai vertinami VESIDA gaminiai atitinka aukštus kokybės kriterijus. „Spintų pasaulis“ – tai išskirtinumas, individualumas, stilius ir funkcionalumas. Primename, kad spintų ir stumdomų konstrukcijų naudojimui labai svarbu tinkamai parinktos gamybinės medžiagos. Paprastai slankiojančios konstrukcijos gaminamos iš plieno ir aliuminio. Pastarasis reikalauja kiek didesnių investicijų, tačiau užtikrina ilgaamžiškesnius rezultatus.

Palikite atsiliepimą