Laukiantis kūdikio ir matinant – keičiasi garderobas

LiemenėlėsJaunoms merginoms sunku įsivaizduoti, kad kūno formos labai pasikeis, kai kada nors teks tapti mama. Kadaise tai būdavo gana įprastas įsivaizdavimas, nes moteriai reprodukcinė funkcija buvo tiesiog būtina, tad ir pūpsantis pilvas ar didelių dydžių liemenėlės maitinant kūdikį krūtimi atrodė normalus ateities planas. Dabar medijoms nuolat eskaluojant jauno liekno kūno kultą, nėštumas ir visi jo fiziniai požymiai atrodo nepatrauklūs. Tačiau tai įstumia žmoniją į nepatogią padėtį, kada nėščia moteris jaučiasi žemesnio socialinio statuso vien dėl medijų suformuotos nuomonės, nors iš tiesų realiai ji yra pačiame žydėjime – juk joje gimsta nauja gyvybė. Kaip keičiasi kūno formos ir atitinkamai keičiasi ir drabužiai spintoje?

Tenka ieškoti naujų liemenėlių

Dar nėštumo metu ima pilnėti krūtinė ir tenka rinktis vis didesnes liemenėles net ir toms moterims, kurios visą laiką turėjo plokščią krūtinę. Vizualiai tai atrodo patraukliai, tačiau pati moteris gali pajusti daug nepatogumų, kadangi su krūtine darosi keisti dalykai: tinimas, spaudimas, skausmas, gali išsilieti pienas tam tikrais nėštumo mėnesiais (ir tai nereikš, kad vėliau, jau pagimdžius, turėsi pieno). Atsiradus kūdikiui, laimingosios, kurios turi pieno, maitina krūtimi. Tam yra sukurtos labai patogios šiuolaikiškos liemenėlės maitinimui, kurios leidžia neišsineriant iš visų drabužių patogiai pamaitinti kūdikį, ir netgi sudaro sąlygas prisidengiant tą daryti viešumoje, o ne būtinai kažkur pasislėpus.

Drabužiai per juosmenį

Be abejo, keičias visi rūbai dėl pilvo. Net ir liekniausios smėlio laikrodžio figūros savininkės nėštumo metu priauga svorio bei užsiaugina pūpsantį pilvą, kuriame gyvena vaikas. Ten jis įsikuria 9 mėnesiams ir pamažu auga, kartu augindamas ir savo namelį. Taigi, tenka ieškoti mamai naujų rūbų. Su įprastais džinsais ir kelnėmis tenka atsisveikinti, tačiau galima dėvėti sukneles. Būtent tokį drabužį dažniausiai ir renkasi nėščios, ypač, jeigu nėštumo pikas būna šiltesniu metų laiku. Dažniausiai tokių suknelių paraukimai krenta nuo krūtinės iškart žemyn, taigi, per juosmenį nereikia specialiai laikytis rankomis.

Figūra turint vaiką

Neskaitant liemenėlės maitinimui, pagimdžius taip pat gali reikėti specifinių drabužių. Pavyzdžiui, specialių kelnaičių, kurios padeda ištverti skausmus po gimdymo. Taip pat gali būti reikalingos ir kompresinės kojinės, jeigu labai tinsta kojinės. Vėliau, jeigu moteris prisižiūri, figūra gražiai grįžta į savo vietą ir galima vėl pasisveikinti su ankstesniais savo drabužiais bei gyventi laimėje ir džiaugsme, turint naują žmogų.

Palikite atsiliepimą