Lūpų putlinimas – greita ir paprasta procedūra

Šiais laikais pakoreguoti savo išvaizdą yra paprasta kaip niekada. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai ko negavo gamta gali duoti chirurgai bei kosmetologijos specialistai. Lūpų putlinimas – viena iš procedūrų, kuri sulaukia tikrai didelio dėmesio ir susidomėjimo. Paprasčiausiai daugelis moterų sutinka, kad mylėti save yra labai svarbu ir tokios mažos procedūros, kurios suteikia laime – būtinos.

Lūpų putlinimas yra paprastesnė procedūra nei galėjote pagalvoti. Išskirsime pagrindinius aspektus, kurie Jums padės įvertinti, kaip atliekama procedūra ir kaip tinkamai jai pasiruošti. O gal nereikia jokio pasiruošimo?

Lūpų putlinimas atliekamas dėl kurios nors vienos priežasties:

  1. Kai matosi labai skirtingos lūpos ir norisi sukurti simetriją.
  2. Kai paprasčiausiai norima kiek padidinti lūpas.

Galima pasirinkti vieną iš kelių skirtingų lūpų putlinimo būdų:

  • Naudojant lūpų implantus.
  • Naudojant hialurono rūgštį
  • Naudojant savo paties riebalus, kurie yra išsiurbiami iš pasirinktos kūno vietos.

Nors lūpų putlinimo būdai skiriasi, tačiau dažniausiai rezultatas būna gana panašus ir reikia prižiūrėti lūpas lygiai taip pat.

Pirmiausia reikia suprasti, kad po atliktos procedūros kurį laiką galite justi patinimą ir nuo pačiu tai kels diskomfortą valgant arba kalbant. Tačiau po savaitės ir dažniausiai kur kas greičiau vėl galite grįžti į įprastas gyvenimo vėžes visiškai nepergyvendami dėl to, kad papildomai suputlintos lūpos gali Jums būti kenksmingos.

Atlikus procedūra dar teks vieną kartelį apsilankyti pas gydytoją. Dažniausiai jo užtenka, kad galėtumėte sėkmingai džiaugtis kur kas putlesnėmis lūpomis.

  • Po atliktos procedūros, jeigu pasirinkote lūpų implantus, siūlus reikia išimti po kelių savaičių. Tuo tarpu naudojant injekcijas nereikės tokios procedūros.
  • Po bet kurio lūpų putlinimo būdo rekomenduojama bent jau kelias savaites nerūkyti, kadangi tai gali kiek pakenkti lūpoms.
  • Galite justi diskomfortą ir tempimą. Savaitę po procedūros tai yra visiškai normalu. Tačiau jeigu ir vėliau jausite nemalonų tempimą – būtinai kreipkitės pas specialistą.

Lūpų putlinimas yra itin populiari procedūra Lietuvoje, kuri padeda merginoms džiaugtis nuostabiomis lūpomis nepergyvenant dėl neigiamų pasekmių.

Palikite atsiliepimą