Najametę naktį verta dirbti taksistu

Ne vienas automobilių nuomos punktas pastebi, kad mikroatobusų nuoma itin populiari tampa paskutiniąją metų dieną ir sausio 1 – ąją. Pasirodo, ši paslauga tampa itin aktuali ne tiek žmonėms, kurie ieško, kaip nuvykti į vieną ar kitą vietą pasisvečiuoti, o siekiantiems uždarbiauti. Padaugėja privačiai dirbančių taksi ekipažų, o pastariesiems galimybę užsidirbti kaip tik ir sudaro mikroautobusų nuoma.

Mikroautobusiukas – didesnei kompanijai

BusiukaiPaklausus taksisto Algio, kodėl per Naujus metus važinėja būtent su mikroautobusu, o ne su lengvesne mašina, jis sako, kad taip taikosi prie vartotojų poreikių. „Šiaip aš pats vairuoju įprastomis dienomis savo paprastą lengvąjąmašiną ir su ja vežu keleivius. Bet jau iš patirties žinau, kad per Naujus metus žmonėms labai reikia mirko autobusų. Jie tada kažkaip vienijasi, mėgsta važiuoti didesnėmis kompanijomis. Žmonės žino, kad ir taksi yra gana sunku išsikviesti, laukti gali reikėti net valandą, taip pat sunku ir priskambinti. Dėl to ir tas taksi kvietimas būna kooperacijos dalis. Jeigu jau kažkam pavyko išsikviesti vieną taksi, tai negi važiuos vienas į Žirmūnus – organizuojasi visi grupėmis. Žmonių būna dažnai kartu švenčiančių daugiau negu keli, todėl ir vežti tenka kokius 5 – 8. Tam ir reikalinga mikroautobusų nuoma“, – sako Algis.

Sunku išsikviesti taksi, reikia papildomų ekipažų

Vyras pabrėžia, kad norintieji išsikviesti taksi per Naujus metus, tą galėtų daryti net iš anksto. Elektroninis taksi leidžia iš anksto užsisakyti mašiną į pageidaujamą vietą. Jeigu žmonės planuoja važiuoti didelius atstumus, tai nereikėtų atmesti varianto ir kad jie patys galėtų išsinuomoti mikroautobusą, ner per šventes taksi tikrai dirba brangesniu tarifu. Ypatingai, jeigu turima kompanijoje vieną blaivininką, kuris per šventes gers tik vaikišką šampaną.

Per Naujus metus neblogai užsidirbo

Paklaustas, ar pavyko užsidirbti važinėjant su išsinuomotu autobusiuku per Naujus metus – Algis šypteli. „Tai aišku, kad pavyko. Jūs juk turbūt irgi būtent gruodį išleidote daugiau pinigų nei kitais mėnesiais. Ir dovanas pirkote, ir maistą, ir į kavines ėjote. O gal ir taksi pasivažinėjote. Per šventes visi mėgsta save palepinti, sakyti, jog „bent jau per šventes sau tai leisiu“ ir nelabai nori save spausti. Dėl to ir taksi važiuoja visi, kam tik pavyksta išsikviesti. Na o taksistams, kaip ir prekybininkams šventės tampa palankiausiomis darbo dienomis“, – kalba vyras ir priduria, kad ir kitais metais tęs šią tradiciją.

Palikite atsiliepimą