Naujas žaidėjas kriptovaliutų pasaulyje

Tiems, kas rytą pradeda su mintimis apie tokenus, bitkoinus ir kitas kriptovaliutas, o vakare eina miegoti pasimelsdami, kad viskas būtų gerai su jų investicijomis, galbūt įdomus bus vienas naujas startapas Lietuvoje – Desico ico. Rinką pakeisianti naujovė leis investuoti su kriptovaliutomis saugiai, paisant įstatymo ir daug patogiau.

Kriptovaliutos – alternatyva finansų rinkų žaidėjams

Desico icoVisgi, jeigu jūs nesate tas žmogus, kuris seka kriptovaliutų naujienas, bent jau šiuos terminus esate girdėję. Yra nemažai priežasčių, kodėl ne visi domisi šiais dalykais. Pirmiausia – tai nėra fizinio kūno, viskas vyksta kažkokioje skaitmeninėje, virtualioje materijoje, dėl to sunku suprasti, kas nutinka. Pirmtaku veiklos su kriptovaliutomis būtų galima laikyti finansų rinkas ir investavimą į jas. Kuomet kai kurie žmonės užsiimdavo nuolatiniu sėdėjimu biržoje ir investavimu į tam tikras valiutas ar akcijas, tikintis jų kilimo ir iš ateinančio uždarbio. Tie, kas bandė tokias veiklas, prieš keletą metų persiorientavo į kitokią veiklą: kriptovaliutas (dalis, žinoma, liko finansų rinkose). Tai taip pat investavimas tarsi į valiutas, tačiau tai ne valiuta. Visgi, kriptovaliutų kursai keitėsi ir keičiasi, priklausomai nuo pasaulinių ir ekonomikos įvykių, dėsnių, tačiau tas kitimas yra kitoks negu finansų rinkose. Bet kuris žmogus gali dalyvauti investavime į kriptovaliutas, tačiau reikia pasiruošti tam, kad pradžioje, kol išmoksite tą daryti, nieko nesigaus. Tik vėliau ims sektis, tad pirmąsias prarastas investicijas reikėtų ir laikyti investicijomis, o ne praloštais pinigais.

DESICO – su įstatymu bendradarbiaujanti platforma

Neseniai lietuviai paleido naują su kriptovaliutomis susijusią platformą – Desico. Ji išskirtinė tuo, kad, visų pirma, čia daugiau aiškumo ir skaidrumo. Jeigu ligi šiol kildavo abejonių, kad bitkoinais ir kitomis kriptovaliutomis vaikšto juodi ir nelegalūs pinigai, tai ši platforma užtikrins saugumą. Čia negalės kokie nors šantažuotojai iš kažko reikalauti tūkstančių bitkoinų. Čia situacija bus kitokia: teks draugauti su įstatymu ir visos investicijos bus legalios, paremtos galiojančiais tarptautiniais įstatymais. Šio startapo sukūrėjai kaip kokybės ženklą galbūt galėtų pristatyti ir tai, kad ši platforma yra sukurtą Lietuvoje, saugioje šalyje, kurioje nėra didelio skaitmeninių nusikaltimų skaičiaus.

Kriptovaliutos ir kelias į sėkmę

Taigi, jeigu norite pradėti investuoti į kriptovaliutas – prireiks ne tik sėkmės, bet ir kantrybės. Skaitykite, domėkitės, o jeigu jau bandysite – turėkite ribas, kiek investuosite, ir tuomet nuolatos sekite informaciją, stenkitės išvalyti savo turimų kriptovaliutų vertę.

Palikite atsiliepimą