Ką reikia žinoti, kad išsirinkti tinkamą čiužinį ?

Geras ir šiltas miegas jaukiuose namuose – tai nepaprastai svarbus mūsų gyvenimo aspektas. Būtent tai užtikrina, kad pabudę pradėsime dieną pilni jėgų. Miego kokybė taip pat labai priklauso nuo to, ant ko ir kaip mes naktį miegame. Kad užtikrinti puikų poilsį labai svarbu išsirinkti čiužinį, kuris jums bus patogus. Prieš įsigyjant naują lovą kiekvienam iš mūsų iškylą klausimas: kas yra svarbiausia perkant naują čiužinį? Jis užtikrina aukštą mūsų miego kokybę ir sveikatos gerovę, tačiau yra labai daug svarbių dalykų, kurie paveikia jo kokybę. Taigi kas yra svarbiausia renkantis patogų čiužinį?

Dormeo čiužiniaiLabai daug žmonių mano, reikia rasti būtent tokį čiužinį, kuris prisitaikys prie kūno linijų. Nors daugelis perka populiariuosius dormeo čiužinius, tačiau tai nereiškia, kad bet koks čiužinys bus jums tinkamas. Rinkitės tokį čiužinį, ant kurio atsigulus jis lengvai prisitaikys prie jūsų gulėjimo pozos, kūno, svorio. Tokį čiužinį rasite su specialistų pagalba, bet tik jei su jais bendradarbiausite ir aiškiai pasakysite ko tikitės iš naujojo pirkinio. Kiek sveriate, koks jūsų ūgis, alergijos, miego kokybė – visi šie dalykai yra labai svarbus ir juos žinoti čiužinių konsultantai privalo.

Jei turite sveikatos problemų, rinkitės terapeutinį čiužinį, tačiau tik pasikonsultavus su gydytoju. Naujas čiužinys privalo būti pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir labai kokybiškai išrinktas, nes tik taip sukursite sau tobulą, patogų poilsį. Kad išsirinkti sau tinkamą čiužinį, reikia pasistengti suprasti savo kūno pojūčius. Svarbiausia yra skirti dėmesio šiems trims kriterijams – dydis, kietumas, jūsų kūno išlaikymo kokybė. Kad pajusti čiužinio kietumą reikia jį paliesti ir pajausti. Tik taip žinosite, ar jis jums tiks. Kietumo lygis privalo būti optimalus, kad kūnas nebūtų per daug įsitempęs, bet ir gerai palaikytų stuburą. Kūno palaikymo kokybę parodys jo taškinis elastingumas. Jis būdingas čiužiniams su atskirais spyruoklių blokais. Elastingumas išlaiko gulintį žmogų optimalioje padėtyje ir puikiai prisitaiko prie jo kūno. Tokie čiužiniai dažniausiai vadinami "ortopediniais", pavyzdžiui dormeo čiužiniai.

Žinant šiuos kriterijus, eikite ieškoti čiužinio. Prieš vykdami jį išbandyti, apsirenkite laisvai ir patogiai ir nepagailėkite tam laiko. Pagulėkite ant čiužinio taip, kaip dažniausiai užmiegate, apsiverskite, pagulėkite ant nugaros. Gerai apžiūrėkite čiužinį, apsidairykite, pabandykite rasti gedimų. Įsitikinkite, kad nėra jokių įlinkimų, gumbų, iškilimų. Čiužinio kraštai turi tvirti ir elastingi. Jis neturi kilnotis ar triukšmauti, girgždėti. Jei ieškote čiužinio dviem, vykite apžiūrėti jį kartu su savo antrąja puse, kad čiužinys tiktų jums abiems. Įsitikinkite, kad turite pakankamai vietos ir netrukdysite vienas kitam. Tinkamą čiužinį išsirinksite tik tada, jei nepatingėsite skirti laiko jo paieškoms. Kuo didesnis pasirinkimas tuo didesnė tikimybė rasti jūsų svajonių čiužinį. Svarbiausia yra susitelkti į savo kūną, ko jis reikalauja ir pagal tai pasirinkti savo naująjį pirkinį.

Palikite atsiliepimą