Nekilnojamąjį turtą verta pirkti ne tik Vilniuje

PoilsisVienas brangiausių Lietuvoje yra poilsis Nidoje, ir didžiąją tos kainos dalį paprastai sudaro nuomos mokestis. Tie, kas neįperka, atostogauja Juodkrantėje, Karklėje, Palangoje, Šventojoje ar Klaipėdoje, o kiti tik per Google Street Views prasivaikšto pajūriu. Ir visgi, tai rodo, kad pirkti būstą Kuršių Nerijoje, o ypatingai Nidoje, niekada nebus toks prastas sumanymas, kaip pirkti būtą, pvz., Šalčininkuose.

Sostinėje NT burbulas kaista

Nuolat girdime kalbas apie kaistantį ir jau tuoj tuoj sprogsiantį NT burbulą Vilniuje. Kainos didelės, nuoma brangi. O kaip yra su kambariu nuoma Nidoje? Pasižvalgysite ir suprasite, kad mėnesį pagyventi Nidoje kainuotų 4 kartus daugiau nei jūsų prabangiojoje sostinėje. Taigi, apie burbulo augimą ir rinkos kaitimą Nidoje niekas nekalba, tačiau būstas ten tikrai puikus. Tą palyginti galite bet kurioje NT skelbimų svetainėje.

Pragyvenimas Nidoje – net ir vokiečiams brangus

Kad poilsis Nidoje yra vienas nuostabiausių mūsų šalyje, nereikia niekam sakyti. Deja, ne kiekvienas lietuvis yra lankęs šį stebuklingą kraštą ir galėtų tiksliai pasakyti, kiek ten kas kainuoja, nes žino – daug. Iš tiesų, net ir Nidą pamilę vokiečiai pripažįsta, kad čia tikrai kainuoja poilsis. Taigi, pragyvenimas Nidoje nepigus, o kas iš viso to uždirba ir ką galėtumėte padaryti jūs?

Už kiek galima išnuomoti būstą?

Sezono metu kambariu nuoma Nidoje prasideda nuo 30 eurų už nakvynę dviems. O jeigu norite geresnės lovos, skanesnių pusryčių ir gražesnio vaizdo pro langą, viskas augs iki perkops ir šimto eurų ribą. Tačiau svarbiau ne tai, kur yra lubos, o tai, kad net ir pats paprasčiausias būstas Nidoje gali būti išnuomojamas už gana gerą kainą. Tai ypač galioja tiems, kas moka naudotis šiuolaikinėmis socialinėmis medijomis, kas moka padaryti tam tikrą reklamą ir paskelbti, kaip kas atrodo. Surasti klientų internetu. Tad jeigu atsitiktinai paveldėjote Nidoje kambariuką ir manote, kaip greičiau juo atsikratyti, dar gerai pagalvokite. Jis jums gali nemažai uždribti.

Ar verta pirkti su paskola ir nuomoti?

Kai kas verslą daro labai paprastai – perka su paskola ir nuomoja. Iš nuomos pinigų užtenka ir palūkanoms padengti, ir turto kainai, ir dar šiek tiek lieka. Tačiau toks verslo modelis tinka tik tiems žmonėms, kurie patys neabejingi Nidos kurortui ir mielai ten pabūtų, praleistų daugiau laiko. Jeigu planuojate ten net nekišti nosies, tai ir visą nuomojimo procesą suvaldyti kainuos daugiau.

Palikite atsiliepimą