Nuobodžios gėlės ir originalios gėlės: kaip nesuklysti

Jeigu prabudus ant stalo išvysite kažką gražaus ir ten bus dideli meskinai ir gėlių puokštės – kažkas dėl jūsų pasistengė. Ir tai bus tikrai labai graži dovana. Tačiau, kaip sako moterys, gėlė gėlei nelygu. Ir kartais gėlė labai gerai atskleidžia, kiek visgi tų pastangų įdėta, kokios intencijos ir ką gali pasakyti apie dovanotoją. Štai ką apie nuobodžias ir nenuobodžias gėles mano moterys.

Nuobodžios gėlės per kovo 8 – ąją

Dovanojame gėlesNe viena moteris pasakys, kad smagu per moters dieną gauti gėlių. Tačiau bus ir nemažai tokių, kurios suabejos tuo. Štai ką mano viena moteris: „Atsimenu metus, kada dienos viduryje darbe vyrai staiga prisiminė, kad moters diena, tada įdėjo kažkokių gėlių nuotrauką feisbuke ir visas moteris užtagino bei parašė, kaip labai mus sveikina. Na, tai ačiū labai. Kai, tuo tarpu, mano vyras man siuntė į darbą geliu dezutes su nuostabiomis originaliomis gėlėmis. Arba, yra buvę, kai vyras pamiršta irgi šventė ir grįžta su tokia niekinga nuleipusia tulpe, atrodančia kaip česnako gumbas. Ir aš dar net žinau, kur pirko: ogi ten tokie prasigėrę žmonės už kampo prekiauja. Dar vakar visi gėrė prie konteinerių, dabar jau tulpes po eurą pardavinėja. Kai gauni tą tokį visiškai standartinį žiedą ir žinai, kad vyras paskubomis nupirko, kad gal net nenorėjo pirkti, bet paskui pajautė kažkokį spaudimą dėl tos masinės psichozės, na tai ne visada taip jau ir smagu. Galima sakyti, labai nuobodu ir net šiek tiek gaila“, – sako moteris.

Nuobodi gėlė per rugsėjo 1 – ąją

Mokytoja dirbanti moteris sako, kad jai taip pat labai smagu, kai moksleiviai padovanoja gėlių, net ir nuobodžių. „Yra buvę, kad vietoje gėlių mane pasitiko dideli meskinai, ir tai buvo be galo miela. Tačiau apskritai čia nėra išvis būtina kažką dovanoti. Man patinka visos gėlės, svarbu, kad vaiko akys būtų nuoširdžios. Aišku, yra klasikinių nuobodžių gėlių per rugsėjo 1 – ąją, bet ir tai yra gerai“, – kalba mokytoja.

Gėlė – staigmena – į namus

Viena jauna mama prisimena, kaip maloniai ją stebindavo vyras, kai nuolat į namus vis atsiųsdavo gėlių puokštę. „Man net būdavo nepatogu, imdavau abejoti, gal prisidirbo. Romantika: rožė ar kažkas daugiau, sunku pasakyti. Bet tos gėlės tikrai patikdavo. Labai įdomūs gėlių pasirinkimai tai būdavo, visada kažkas nestandartinio“, – sako moteris.

Palikite atsiliepimą