Nuomojamos patalpos Kaune – ką gauna nuomininkas?

Verslo poreikius atitinkanti darbo vieta reikalinga tiek smulkioms, tiek vidutinėms, tiek stambioms įmonėms. Nuomojamos patalpos Kaune siekia realizuoti konkrečius klientų poreikius, siūlydamos naujoviškus, funkcionalius, racionaliai išplanuotus ir patogiai įrengtus biurus verslo centruose. Pastarieji didžiuosiuose Lietuvos miestuose suteikia gan plačias pasirinkimo galimybes – priklausomai nuo individualių tikslų, galima rinktis tiek didesnes, tiek mažesnes patalpas, pilnai įrengtus ar dalinės apdailos biurus, patalpas miesto centre ar biurus, esančius toliau nuo didžiųjų didmiesčio gatvių.

Kaip turi atrodyti jūsų biuras?

SandorisJei ieškote biuro patalpų, pirmiausia turėtumėte aiškiai apsibrėžti, kokius reikalavimus šiai erdvei keliate. Nuomojamos patalpos gali būti įrengiamos pagal individualius poreikius – pasikalbėkite su verslo centro atstovais, kurie pasiūlys optimaliausius sprendimus dėl biuro įrengimo. Jei nekeliate įrengimui specifinių reikalavimų, rekomenduojame nuomotis jau įrengtas patalpas – taip sutaupysite gana daug laiko (ir pinigų). Be to, šiuolaikiniai biurai įrengiami siekiant užtikrinti optimalų estetikos ir kokybės santykį, todėl esame tikri, kad galėsite įsikurti biure, kuris bus funkcionalus, patogus ir stilingas, todėl čia gerai jausitės tiek jūs, tiek jūsų darbuotojai, tiek klientai. Nepamirškite, kad galvodami apie biuro patalpų dydį, neturėtumėte apsiriboti dabartiniu darbuotojų skaičiumi. Jei planuojate verslo augimą, žinoma, kad jūsų kolektyvas didės ir greitu metu priimsite naujų darbuotojų, kuriems reikės darbo erdvės. Siūlome iškart nuomotis kiek didesnį biurą arba pasikalbėti dėl galimybės, esant reikalui, iš vieno biuro persikelti į kitą.

Kas geriau: biuras centre ar užcentryje?

Galvojant apie biuro vietą, reikėtų nuspręsti, ar norite rinktis patalpas miesto centre, ar galvojate apie toliau nuo centro esantį biurą. Pastarasis sprendimas paprastai užtikrina patrauklesnes nuomos kainas, patogesnį susisiekimą nuosavu automobiliu (jums nereikės stovėti erzinančiose transporto spūstyse), be to, šiuolaikiniai verslo centrai, suprasdami vairuotojų poreikius, siūlo patogias, talpias ir nemokamas automobilių stovėjimo aikšteles, kurios suteiks daugiau patogumo jums ir jūsų darbuotojams. Iš kitos pusės, jei jūsų biuras orientuotas į klientus, galbūt racionalesnis pasirinkimas – miesto centre esančios patalpos, šalia kurių yra dideli žmonių srautai?

Kainos ir kokybės santykis

Žinoma, būtina racionaliai įvertinti biuro nuomos kainą. Vis dėlto, auganti verslo centrų pasiūla užtikrina geresnes nuomos sąlygas. Siūlome pabandyti derėtis dėl nuomos kainų ir papildomų nuomos sąlygų – šiandien nuomininkams siūlomas platus paslaugų paketas, pvz., nemokamos automobilių stovėjimo vietos, bendros poilsio zonos, praktiškos virtuvės ir valgomojo patalpos, nuolaidos verslo centro restorane ir pan.

Palikite atsiliepimą