Renkamės sodybą vestuvėms už 1000 eurų

SodybosArtinantis vasarai visos kaimo turizmo sodybos puošiasi, ruošiasi, tvarkosi ir jau laukia pirmųjų užsakymų. Išties, tai tikrai geras laikas ir pradėti tuos užsakymus ruošti, nes ėmus ruoštis vėliau arba per vėlai, laiko liks per mažai. Ir geriausi sodybų variantai galbūt jau bus rezervuoti. Taigi, vestuvėms sodybos nuoma yra tikrai populiarus pasirinkimas, nes tai leidžia pabėgti iš įprastos aplinkos ir gražią vasaros dieną nuveikti kažką tikrai smagaus būtent gamtoje, kurios mums visiems taip labai trūksta. Įsivaizduokime, yra numatytos vestuvės, kurių biudžete iki 1000 eurų paskirta sodybos nuomai. Tarkime, tai orientacinė kaina. Kokias sodybas su tokia kaina turite galimybę rinktis?

Didžiulė sodyba prie iškasto tvenkinio Suvalkijoje

Tinkamai svečius paguldyti, užmigdyti ir leisti visiems atšvęsti – to nori tikrai visi. Jeigu nutarėte daryti tikrai dideles vestuves, kviesti 50 – 80 žmonių, tuomet sodybos reikės išties didelės. Už 1000 eurų dar įmanoma visus svečius suguldyti pačioje prasčiausioje sodyboje, nežavinčioje savo grožiu ir esančioje ne prie Dzūkijos ar Aukštaitijos ežerų, o kur nors Suvalkijos laukuose. Tokiu atveju, dar galima tikėtis, kad lauke bus medinė pirtelė ir iškastas 5 kvadratinių metrų ploto tvenkinukas. Kai kam tai pasirodys aukso vertas pasiūlymas, o kai kas supras, kad teks mažinti svečių skaičių arba didinti biudžetą.

Stilingas kupolas be nakvynės

Panašiai už tiek galima išsinuomoti ir stilingą kupolą bei jame atšvęsti be nakvynės. O juk gal ir nebūtina visiems miegoti, galima išsiskirstyti namo, ypač, jeigu švenčiama su mažais vaikais ir pan.

Vidutinio dydžio sodybėlė netoli upės ar ežero

Dar vienas smagus pasirinkimas – tiesiog mažesniam svečių skaičiui pritaikyta jauki sodyba ant ežero ar upės kranto. Kur galėsite atsikvėpti upių ir ežerų apsuptyje, patirti tikrai malonius įspūdžius, jaukiai pailsėti. Tokios sodybos išties gerose vietose su nakvyne talpins iki 50 žmonių, o visa kita priklausys nuo susitarimo ir pasisekimo. Taigi, jeigu vertinate gerą mišką, natūralų ežero vaizdą – visa tai tikrai gali tapti jūsų pasirinkimu.

Kas kainuoja brangiau?

Galbūt neradote čia sau priimtinų sodybos nuomos pasiūlymų? Tai gali reikšti, kad teks galvoti apie kažkokį brangesnį variantą. Kas tai galėtų būti? Galbūt jūs norite išties prabangiai atrodančios vilos puikiausioje vietoje? Vilos, talpinančios tikrai daug žmonių? Tokiu atveju, tai tikrai gali kainuoti brangiai, iki kelių tūkstančių eurų. O gal domina sodyba ant jūros kranto? Irgi tai kainuotų brangiau.

Palikite atsiliepimą