Optimizuokite svetainę pagal SEO dabar

Nejaugi vis dar nežinote, kas yra SEO optimizavimo paslaugos ir stebitės, kodėl jūsų svetainė tokia pamiršta? Metas atsinaujinti ir nerti į tą virtualų baseiną, kuriame privalo išsimaudyti kiekvienas, norintis, kad jo svetainė ne dulkėtų interneto užmarštyje, o būtų lankoma. Optimizuoti svarbią svetainę padės profesionalūs rinkodaros partneriai, siūlantys savo paslaugas. Tai labai svarbu, jeigu jūsų verslas ir pelnas susijęs su matomumu internete – pvz., jūs pardavinėjate kažką arba reklamuojatės internete ir dauguma vartotojų ateina būtent sužinoję informaciją internete. Tačiau, jeigu turite tiesiog mažą asmeninę svetainę „for fun“, pabandyti ją optimizuoti SEO metodais galite ir jūs. Štai keli maži žingsneliai, kurie ir mėgėjams padės kilstelėti savą svetainę interneto paieškos rezultatų lentelėje.

Sukurkite mobilią versiją

SEOJeigu jūsų interneto svetainė vis dar normaliai atsidaro tik su kompiuteriu, marš tvarkyti jos ir padaryti tinkamą ir išmaniųjų telefonų naudotojams. Labai didelė dalis informacijos internete yra naršoma būtent per mobilius įrenginius, tad ne atsitiktinai prieš berods du metus Google paskelbė, kad labai svarbiu kriterijumi paieškoje bus laikoma svetainės prieinamumas mobiliame internete. Jeigu nemokate taip padaryti savo svetainei – sukurkite ją su patraukliomis svetainių kūrimo platformomis, kurios automatiškai optimizuoja jūsų puslapį mobiliems telefonams. Tai gali būti WordPress, Wix, Squearspace, Weebly ir kitos.

Pateikite gerą turinį

Populiarios svetainės bus tos, kurios pateiks naudingą, įdomų turinį. Jeigu pas jus vis dar kabo su 2011 m. sveikinantis atvirukas pirmame puslapyje – metas atnaujinti turinį. Sukurkite kelis straipsnius, kurie būtų įdomūs lankytojams, skelbkite savo puslapyje juos kartais. Tegul jie kalba apie dalykus, kurie apima jūsų svetainės interesų lauką. Kurkite autentišką turinį, jokiu būdu nenaudokite copy – paste sistemos, nes tada Google svetainę traktuos kaip plagiatą.

Naudokite raktažodžius

Apie raktažodžių gavimą ir naudojimą reikėtų pasidomėti atskirai, bet gal palikime juos specialistams. Jums, kaip mėgėjui, pakaks raktažodžių „iš nuojautos“. Pagalvokite, kokius žodžius žmonės vestų interneto paieškos laukelyje, kad jų užklausa atvestų pas jus į svetainę? Tuos žodžius naudokite kaip raktažodžius. Kurdami savo svetainės turinį, panaudokite keletą kartų įvairius raktažodžius – tai labai pakels svetainę į viršų.

Socializuokitės

Dabar labai daug vartotojų į interneto svetainę ateina būtent iš socialinių tinklų. Tad jums vertėtų susikurti ir Facebook paskyrą, iš kurios ateitų žmonės. Kartais joje dalinkitės įdomiomis naujienomis, patarimais, taip pat nuorodomis į turinį jūsų svetainėje.

Palikite atsiliepimą