Kaip nesuklysti perkant auto dalis

Vienas patogiausių būdų šiais laikais pirkti automobilių detales – jas pirkti internetu. Tokiose svetainėse kaip www.automobiliudalys24.lt galima rasti viską, ko reikia. Pagal savo automobilio modelį, pagal jo metus. Puiku, kai automobilių detalės turi ir šalia įdėtas nuotraukas, nes pagal jas galima atpažinti, ar tai būtent ta dalis, kurios reikia. Iš akies iškart pasakys geras meistras, o paprastam pirkėjui vertėtų turėti savą senąją detalę ir žiūrėti, ar ji atrodo taip, kaip ir perkama. Pirkimas internetu yra, pasirodo, ne tik patogus, bet ir apsaugos nuo kai kurių pavojų. O kokių jų yra perkant auto dalis?

Pereinami automobilių modeliai


Dalys automobiliamsKai gamintojas gamina, pavyzdžiui, Vokswagen Passat ir iš seno modelio pereidinėja į naują, kartais abiem modeliams, leistiems tais pačiais metais, tinka detalės. Tačiau taip pat jos gali ir netikti, jeigu modeliai, išleisti tais pačiais metais, iš tiesų gali būti ir skirtingi. Tokiu atveju, jie gali nusipirkti tų pačių metų, tačiau ne tokio modelio detalę.

Todėl, tarkime, perkant auto dalis internetu, reikėtų labai atidžiai žiūrėti, kokiam modeliui yra perkama. Geriausia išsiėmus detalę pažiūrėti kaip ji atrodo ir renkantis kitą detalę internetu žiūrėti, kaip atrodo. Lyginti su nuotrauka ir su detale.

Perkant gyvai

Kartais žmonės ateina į parduotuvę ir ieško detalės pasakydami tik mašinos markę, metus, galingumą ir prašo tokios dalies. Tačiau jeigu atvykstama tuščiomis ir neparodant pardavėjui, ką turi, gali būti, kad taip pat suklysi. Taip nutinka, kai mašinoje jau būna kas nors keista į kitokias dalis, ne tokias, kokios buvo gamyklos sudėtos. Tarkime, bus įdėtos kitokios lempos, todėl lempučių jau irgi reikės kitokių. Jeigu pardavėjas paduos tokias, kokios yra pagal gamyklos standartus – netiks.

Neoriginalių detalių pirkimas

Kitas grėblys, ant kurio lengva užlipti perkant autodetales, tai pirkimas ne originalių, o pigių kinietiškų detalių. Jose kartais būna viskas kitaip padaryta negu turėtų būti, ne taip, kaip originale. Netikroje detalėje ne viskas veikia teisingai. Pavyzdžiui, nusipirkus netinkamas, prastas stabdžių kaladėles, į jas iškart automobilis reaguos kaip į prastas. Tačiau važiuot iš tiesų galėsi, nes tik detektoriai jas aptiks kaip prastas, tačiau iš tiesų jos galbūt bus geros. Taip pravažinėsite keletą metų nežinodami, ar kaladėlės vis dar tinkamos naudojimui ir ar stabdžiai gerai veikia, nes detektoriai visada rodys tą patį, lemputė mirksės, tarsi kaladėlės būtų susidėvėjusios.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip nesuklysti perkant auto dalis

Palikite atsiliepimą